ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co to jest mufka? Czy przydaje się do wózka?

Spodziewasz się dziecka, które urodzi się jesienią lub zimą? Rozpoczynasz przygotowania wyprawki na ten ważny moment? Na Twojej liście oprócz wózka, fotelika samochodowego czy łóżeczka, powinny znaleźć się także inne, przydatne gadżety, np. na spacery. Częstym wyborem rodziców jest nie tylko gruby pokrowiec, ale także ciepła mufka. Zastanawiasz się, co to jest mufka? Czy warto ją kupić? Sprawdź

Mufka – co to jest?

Pierwszy raz słyszysz słowo “mufka”? Co to jest? Otóż dawniej mufka to był rulon futra, w który wkładało się ręce z obu stron. Dzięki temu nie trzeba było używać rękawiczek, aby dłonie pozostały ciepłe. Ponadto w każdym momencie można było wyciągnąć rękę do pocałunku podczas powitania bez konieczności zdejmowania jakiejkolwiek części ubioru. Obecnie mufka do wózka dla dziecka spełnia podobne zadanie, choć wygląda nieco inaczej.

W naszej ofercie znajdziesz produkty w formie zwiniętego materiału z ciepłym wypełnieniem, który z zewnątrz przypomina nieco rękawice narciarskie. Jednak to nie są gadżety sportowe! To coś znacznie bardziej praktycznego. Otóż mufka:

  • jest odpowiednio szeroka, aby można było wygodnie wsunąć ręce do środka i złapać uchwyt – to sprawia, że masz pełną kontrolę nad wózkiem i możesz nim swobodnie manewrować podczas spaceru. Co więcej, nie trzeba ściągać rękawiczek za każdym razem, gdy chcesz coś podać dziecku, poprawić mu ubranie lub sprawdzić, czy jest mu ciepło. Możliwość szybkiego wyjęcia dłoni pozwala skrócić czas reakcji na potrzebę Twojego malucha. Docenisz to, gdy pociecha nagle wybudzi się ze snu i będzie potrzebowała utulenia;
  • otula całe dłonie, a więc nie ma ryzyka, że zmarzną Ci dłonie podczas spaceru – mufka ma ciepłe wypełnienie oraz jest pokryta z zewnątrz wodoodporną tkaniną. To sprawia, że nie ma ryzyka, że skóra rąk będzie narażona na nieprzyjemne warunki atmosferyczne. W rezultacie Twoje dłonie pozostaną przyjemnie ciepłe, co docenisz po kilkugodzinnym spacerze;
  • jest mocowana bezpośrednio do rączki za pomocą zatrzasków – dzięki temu mufka pozostaje na miejscu podczas spaceru. Nie ma ryzyka, że ją zgubisz lub zostawisz w sklepie, co często się zdarza w przypadku rękawiczek.

Zainteresuje Cię również: Wózki spacerowe do 22 kg

Euro-Cart Muffki do wózka | LATTE

Euro-Cart Muffki do wózka – sprawdzone rozwiązanie na chłodne zimy

Mufki, które są dostępne w naszym sklepie, zostały zaprojektowane tak, aby były wygodne i ciepłe. Nie mają ściągaczy, które mogą uwierać dłonie podczas spaceru i powodować bolesne podrażnienia na skórze. Wnętrze tego akcesorium jest pokryte oddychającym i miękkim polarem, który dobrze trzyma ciepło. Dodatkowo oferowane mufki są uniwersalne. Oznacza to, że pasują do każdego wózka, który znajdziesz w naszym asortymencie. Wystarczy zapiąć akcesorium na rączce, aby zacząć go używać. Co ważne mufki pasują zarówno na dłonie kobiet, jak i mężczyzn!

Mufki to nie tylko praktyczny gadżet, ale także świetny prezent dla świeżo upieczonych rodziców. To akcesorium przyda się przez cały okres jesienno-zimowy niezależnie od wieku dziecka. Dlatego nie czekaj. Znajdź model, który pasuje do koloru wózka i podaruj bliskim mufkę! Ona zapewni im komfort oraz ciepło podczas spacerów.