Cena

Cena

  • 429,00 zł - 1 239,00 zł

Dostępność

Dostępność

Quady dla dzieci na akumulator

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Quady na akumulator

Quady na akumulator to czterokołowe pojazdy, które podbiją serce niejednego malucha – zwłaszcza tego, który kocha adrenalinę. Te dostępne u nas wyróżniają się solidną konstrukcją, która wywołuje w dzieciach poczucie, jakby jechały prawdziwym czterokołowcem. Pojazdy tez problemu radzą sobie na różnych terenach, a więc nie tylko na asfalcie, ale też na pagórkach i nierównościach, piasku czy trawie. Jest to możliwe m.in. dzięki wytrzymałym kołom wyposażonym w gumowy pasek.

Quady na akumulator – idealne dla małych kierowców

Quady na akumulator przypadną do gustu przede wszystkim małym dzieciom, między 3. a 8. rokiem życia. Wyposażone są one w różne zabawkowe akcesoria, jak np. efektowne oświetlenie LED, które uprzyjemnią czas spędzany podczas jazdy. Co więcej, można w nich włączyć rozmaite melodyjki, które również pozwalają na godziny wspaniałej zabawy.

Dodajmy, że zasilane akumulatorem quady mają również walor edukacyjny: w uproszczony sposób pokazują, jak takimi czterokołowcami należy się odpowiednio poruszać. Co więcej, z powodzeniem nadadzą się one do odkrywania tajników dużego podwórka czy też poruszania się po nieodkrytych jeszcze parkowych alejkach.

Quady na akumulator – kwestia bezpieczeństwa

Dostępne w sklepie Danex quady są również maksymalnie bezpieczne, np. dzięki temu, że zapewniają możliwość awaryjnego hamowania. Oprócz tego posiadają one solidną konstrukcję. Dodajmy, że mogą być one również w pełni sterowane przez rodziców – wystarczy, że skorzystają oni z odpowiedniego pilota. Nie musisz się zatem martwić, że nie będziesz mieć kontroli nad swoim maluchem – wręcz przeciwnie, możesz ją odzyskać w dowolnym momencie.

Quady na akumulator mają do siebie również to, że są o wiele bezpieczniejsze niż prawdziwe quady – warto o tym pamiętać przy podejmowaniu zakupowej decyzji. Możesz mieć również pewność, że dostępne u nas pojazdy umożliwią maluchowi łatwą, płynną i komfortową jazdę. Dzięki temu bezpieczne będzie zarówno dziecko, jak i osoby w jego otoczeniu.

Quady na akumulator – pojazdy pobudzające wyobraźnię

Mamy świadomość, że mało co rozpala wyobraźnię małych chłopców, jak właśnie pojazdy. Quady nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem. Z doświadczenia wiemy, że stanowią one źródło wspaniałych przeżyć, a przy okazji wprowadzają dziecko w fascynujący świat motoryzacji. Kto wie, być może dzięki tym doświadczeniom maluch zostanie w przyszłości uczestnikiem rajdów? Z pewnością nie można tego wykluczyć. Niezależnie jednak od tego, jesteśmy pewni, że wybrany przez Ciebie pojazd dostarczy maluchowi masę wspaniałych wrażeń. Przekonaj się sam!

Zobacz również inne kategorie:

Samochody dla dzieci na akumulator

Motocykle trójkołowe na akumulator

Traktory dla dzieci na akumulator