Ostatnie wpisy

Wózki

Wybierz sprawdzony wózek dziecięcy w Danex24!

Jaki wózek dla dziecka będzie najlepszy?

Czas oczekiwania na dziecko wiąże się z wieloma zmianami oraz decyzjami odnośnie zakupu niezbędnych sprzętów, ubranek i akcesoriów. Jednym z trudniejszych wyborów jest zakup odpowiedniego wózka dziecięcego. Na co zwrócić uwagę? Rynek oferuje nieograniczony wybór. Jednym z głównych kryteriów jest cena. Ale każdy wózek dla dziecka powinien przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo jego użytkowania oraz wygodę dla maluszka i rodziców. Powinien być trwały i odporny na uszkodzenia, ale także lekki. Trzeba brać pod uwagę konieczność transportu wózka do mieszkania na piętrze, czy złożenia go i umieszczenia w bagażniku auta. Wózki dziecięce powinny posiadać bezpieczny hamulec, który będzie szybko działał, bez użycia większej siły. Ma on zapewnić stabilną i nieruchomą pozycję wózka na różnej pochyłości terenu. Na szczególną uwagę zasługują koła. Wózek dla dzieci zaopatrzony w duże, pompowane koła pokona różne przeszkody w postaci piasku czy śniegu. Oprócz tego skutecznie zamortyzują wstrząsy, mając na uwadze wózki głębokie. Twarde kółka poradzą sobie na prostym chodniku i twardych powierzchniach. Warto też wybrać opcję skrętu kół i możliwość jej blokady.

Akcesoria do wózków dziecięcych

Nowoczesne wózki dla dzieci posiadają wiele atrakcyjnych udogodnień i funkcji. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, czy wózek dziecięcy posiada dodatkowy pokrowiec na nóżki, folię przeciwdeszczową, uchwyt na butelkę, podręczną torbę na akcesoria czy parasol przeciwsłoneczny. Warto sprawdzić także czy istnieje opcja zdjęcia tapicerki i uprania jej oraz jak pojemny jest kosz na zakupy. Należy zwrócić uwagę czy nie jest on umieszczony zbyt blisko ziemi, co grozi jego szybkim zniszczeniem oraz czy jest funkcjonalny. Ważnym elementem nowoczesnych wózków dziecięcych są także wielostopniowe pasy bezpieczeństwa, zdejmowany pałąk oraz regulacja oparcia - jeśli chodzi o wózki spacerowe.

Szeroka oferta wózków dziecięcych

Przy zakupie wózka warto brać pod uwagę wiele czynników m.in. stosunek funkcjonalności do ceny. Atrakcyjną ofertę pod tym względem stanowią dobre wózki 3 w 1. Oznacza to, że w jednym pakiecie mamy gondolę, czyli pełny wózek, spacerówkę oraz poręczny fotelik samochodowy. To bardzo wygodne rozwiązanie dla rodziców i maluszka. W naszym sklepie internetowym danex24.pl posiadamy także odrębną ofertę wózków głębokich oraz wózków spacerowych.

Ciekawe rozwiązanie stanowią wózki rok po roku. Jest to połączenie w jednym stelażu wózka głębokiego i spacerówki. To bardzo praktyczny pomysł, gdy rodzic opiekuje się jednocześnie niemowlakiem oraz dzieckiem nieco starszym, które może już korzystać ze spacerówki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka dziecięcego?

Zwróć uwagę na bezpieczeństwo, wygodę, trwałość, wagę, hamulec, koła, akcesoria (np. pokrowiec na nóżki, folię przeciwdeszczową) oraz funkcje takie jak regulacja oparcia i wielostopniowe pasy bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wózki 3 w 1 i wózki rok po roku?

Wózki 3 w 1 łączą gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Wózki rok po roku łączą w jednym stelażu wózek głęboki i spacerówkę, co jest praktyczne dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Wózki 2w1

Wózki 3w1

Wózki 4w1

Wózki bliźniacze

Podkategorie

 • Głębokie

  Wybierz sprawdzony wózek głęboki dla dziecka!

  Ubranka, pieluchy, delikatne kosmetyki, kocyk, smoczek, łóżeczko i głęboki wózek dla dziecka to absolutne must have rodziców spodziewających się narodzin pociechy. Przyjście malucha na świat to bardzo ważny moment w życiu każdej rodziny. W pierwszych dniach życia absorbuje ono każdego domownika, to czas na przywitanie się i wzajemne poznawanie.

  Dobry wózek głęboki - najlepszy wybór dla noworodka

  Aby zaoszczędzić sobie dodatkowego stresu i zapewnić komfort warto rozważyć zawczasu zakup odpowiedniej wyprawki dla bobasa. Wózek głęboki to jeden z elementów wyposażenia, który bardzo ułatwi życie rodzicom zaraz po narodzinach dziecka. Uprzyjemnia spacery na świeżym powietrzu oraz pomaga w zasypianiu w pierwszych miesiącach życia.

  Głęboki wózek dla dziecka - jaki wybrać?

  Wybór wózka głębokiego powinien łączyć ze sobą jego zalety oraz potrzeby dziecka i wymagania rodziców. Warto rozważyć, jak będzie on używany i z jaką intensywnością. Mowa tu o tym, czy rodzic będzie przemierzał pieszo większość czasu z dzieckiem w wózku (zakupy, spacery) czy będzie korzystał z pojazdu i umieszczał wózek w bagażniku.

  Wózki głębokie dziecięce cechuje wysoka stabilność. Łatwo je złożyć i rozłożyć w przypadku transportu autem czy środkami komunikacji miejskiej. Obrotowe żelowe lub pompowane koła zainstalowane w systemie 360 stopni to gwarancja bezpiecznego poruszania się po różnej nawierzchni (ścieżki leśne czy uliczny chodnik). Blokada kół w przypadku jazdy na wprost i sprawny hamulec zapewniają wygodę przemieszczania się i sprawne pokonywanie przeszkód. W przypadku spacerów po różnych nierównościach ważny jest system amortyzatorów. Większość wózków głębokich posiada 2 pary amortyzatorów z możliwością regulacji zawieszenia.

  Głęboki wózek dla dziecka to idealny pojazd dla malucha do ok. 7 miesiąca życia. Większość czasu spędza on po prostu leżąc i śpiąc, zwłaszcza w czasie spacerów. Będzie mu wygodnie oraz ciepło, szczególnie gdy dziecko urodzi się jesienią lub zimą. Doskonale sprawdza się też w podróży czy w czasie różnych wizyt.

  Praktyczne dodatki do wózka głębokiego

  Rozważając zakup takiego wózka dla dziecka warto sprawdzić, co producent zaleca w zestawie. Zazwyczaj wózki głębokie dziecięce wyposażone są w różne dodatkowe przydatne akcesoria. Należy zwrócić uwagę na pojemny kosz na zakupy, który odciąży nasze ręce. Ważnym elementem jest też torba na drobne akcesoria dla dziecka, przydatne w czasie wyprawy poza dom.

  Istotnym szczegółem są rozmiary gondoli i dopasowana do niej moskitiera oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. W przypadku, gdy wózek głęboki przestanie spełniać swe funkcje niektórzy producenci oferują zakup siedziska spacerowego, które idealnie pasuje do stelaża.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka głębokiego dla dziecka?

  Przy wyborze wózka głębokiego warto rozważyć potrzeby dziecka i rodziców, intensywność użytkowania, stabilność, łatwość składania, koła, system amortyzacji oraz dodatkowe akcesoria.

  Do którego miesiąca życia dziecka służy wózek głęboki?

  Wózek głęboki służy dziecku do około 7. miesiąca życia, gdy maluch spędza większość czasu leżąc i śpiąc, szczególnie podczas spacerów.

  Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

  Wózki wielofunkcyjne 

  Wózek spacerowy

  Wózki bliźniacze

  Wózki biegowe

 • Wielofunkcyjne

  Wózek, jako element, towarzyszący dziecku od pierwszych dni życia, odgrywa niezwykle istotną rolę w prawidłowym rozwoju małego człowieka. Odpowiednio dopasowany, służy dziecku do ok. 5 roku życia. Niezwykle wygodne, zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica jest połączenie dwóch konstrukcji, wchodzących w skład wózka. Wygodnej i bezpiecznej gondoli, przeznaczonej dla niemowlaków oraz praktycznej spacerówki, dedykowanej dla nieco starszych dzieci. Takie połączenie oferuje nowoczesny model wózków głęboko spacerowych, będących niezwykle popularnymi w ostatnich latach.

  Wózki głęboko spacerowe 2w1

  Wózki głęboko spacerowe, wyposażone w bezpieczną, odpowiednio wyprofilowaną i wygodną dla maluszka gondole to najlepsze rozwiązanie dla najmłodszych. Przystosowana dla potrzeb małego organizmu, zapewnia mu przytulną i bezpieczną przestrzeń podczas spacerów oraz swobodę i nieskrępowane ruchy, nawet w sezonie zimowym. Doskonale chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, tj. jak wiatr czy opady.

  Dla dzieci umiejących już siedzieć odpowiednim rozwiązaniem jest siedzisko spacerowe. Dzięki możliwości regulacji oparcia aż do najniższego poziomu istnieje możliwość leżenia. Zaawansowana konstrukcja siedziska ze stopniową regulacją oparcia pozwala na zagwarantowanie dziecku odpowiedniej pozycji, gwarantującej mu wygodę i komfort podczas jazdy.

  Nowoczesne wózki 2w1 przystosowane zarówno do montażu gondoli, jak i spacerówki charakteryzują się niską wagą i bardzo poręczną konstrukcją, umożliwiającą łatwe ich przenoszenie oraz składanie.

  Oferowane wózki charakteryzują się nie tylko wysokimi aspektami wizualnymi, ale również wysoką jakością, gwarantującą bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą wózków 3w1, wzbogaconych o wygodny i praktyczny fotelik.

  Jakość i bezpieczeństwo od pierwszych dni życia

  Oferujemy najlepszej jakości, zarówno wózki głęboko spacerowe, jak i bogaty asortyment produktów takich jak foteliki dziecięce do samochodów, a także niezbędne akcesoria, które znacząco pomagają przy maluszku.

  W trosce o kompleksowe zaopatrzenie Państwa w najpotrzebniejszy asortyment dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była atrakcyjna i wychodziła naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami, których produkty utożsamiane są z bezpieczeństwem i wysoką jakością. Towar przez nas prezentowany posiada stosowne certyfikaty i jest bezpieczny dla najmłodszych.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a nasz doświadczony personel pozostaje do Państwa dyspozycji i chętnie pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

  Czym są wózki głęboko spacerowe 2w1 i dla jakiego wieku dzieci są przeznaczone?

  Wózki głęboko spacerowe 2w1 to połączenie gondoli dla niemowląt oraz spacerówki dla starszych dzieci. Służą dziecku do około 5 roku życia.

  Jakie są główne zalety wózków głęboko spacerowych 2w1?

  Wózki głęboko spacerowe 2w1 łączą wygodę i bezpieczeństwo gondoli z funkcjonalnością spacerówki. Charakteryzują się niską wagą, poręcznością oraz łatwością składania.

 • Spacerowe

  Wózki dziecięce spacerowe

  Wózek spacerówka - czym jest i kiedy go stosować?

  Wózek spacerowy to wózek, w którym dziecko wożone jest w pozycji siedzącej. Kiedy maluch osiąga 6 - 7 miesiąc życia i zaczyna siadać, wózek z gondolą przestaje stanowić wygodne i bezpieczne dla dziecka rozwiązanie. Gdy niemowlę usiądzie w gondoli, istnieje ryzyko, że straci równowagę i z niej wypadnie. Dodatkowym sygnałem mówiącym, że najwyższy czas zamienić gondolę na wózek spacerówkę jest płacz dziecka podczas wożenia go w gondoli. Niemowlę denerwuje się wtedy, że nie może usiąść. Wózki spacerowe zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę wożenia dla siedzącego dziecka

  Zalety wózków spacerowych

  Podstawową zaletą wózka spacerowego jest wspomniane wyżej bezpieczeństwo i komfort dziecka. Maluch w spacerówce nie może z niej wypaść dzięki pasom zabezpieczającym, a dzięki lepszemu widokowi na otaczający go świat zaspokoi swoją ciekawość i będzie okazywał mniej zadowolenia w postaci uporczywego dla rodzica płaczu i krzyku. Dodatkową ulgę dla rodzica będą stanowić waga i gabaryty wózka, gdy w końcu będzie mógł zamienić dużą i nieporęczną gondolę na lekki wózek spacerowy. Ergonomiczność wózka spacerówki zwiększa też możliwość złożenia go, przez co staje się jeszcze mniejszy i nie sprawia kłopotów podczas wnoszenia go po schodach czy upychania wraz z innymi rzeczami w bagażniku samochodu. Wózki spacerowe, w przeciwieństwie do wózków 3 w 1, mają stałą górę. Można ją jednak na wiele sposobów regulować, gdyż większość modeli posiada możliwość zmiany pozycji podnóżka, rączki i oparcia, a także składany daszek, który ograniczy dostęp światła słonecznego i pomoże dziecku zasnąć podczas spaceru. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko i bezproblemowo dostosować wózek do potrzeb dziecka. Lekka spacerówka często ma kilka dodatkowych funkcji i akcesoriów, takich jak uchwyt na butelkę, zakładana folia przeciwdeszczowa czy specjalny organizer na rzeczy dla malucha. Jeżeli poszukujesz podobnych produktów, odwiedź kategorię akcesoria do fotelików(link) na stronie internetowej sklepu DANEX.

  wózki spacerowe

  Lekkie wózki spacerówki - nasza oferta

  W naszym sklepie internetowym danex24.pl posiadamy szeroką ofertę wielu wózków spacerowych o różnych funkcjach, systemach składania i zastosowaniach. W naszym sklepie znajdziesz modele wielu marek w różnych wariantach, dwu- lub trzykołowe. Dodatkowo oferujemy dużą gamę dodatków i akcesoriów, dzięki czemu możesz wybrać ulubiony model wózka i za ich pomocą w pełni dostosować go do swoich potrzeb. Zapoznaj się z ofertą wózków i innymi kategoriami w naszym sklepie internetowym.

  Kiedy powinienem zamienić wózek z gondolą na wózek spacerowy?

  Wózek z gondolą powinien być zamieniony na spacerowy, gdy dziecko osiąga 6-7 miesięcy życia i zaczyna siadać.

  Jakie są zalety wózków spacerowych dla dziecka i rodzica?

  Wózki spacerowe zapewniają bezpieczeństwo, komfort dziecka, lepszy widok na otoczenie, oraz są lżejsze i bardziej ergonomiczne.

  Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

  Wózek dziecięcy

  Wózek dziecięcy głęboki

  Wózek dziecięcy bliźniaczy

  Wózki rok po roku

 • Bliźniacze

  Wózek dla bliźniaków - sprawdzone wózki dla bliźniąt

  Wózki bliźniacze

  Narodziny dziecka to ogromne wydarzenie w życiu rodziców oraz całej rodziny. Narodziny bliźniaków to podwójna radość, wymagająca podwójnego przygotowania i odpowiedniej wyprawki. Koniecznym elementem do sprawnego funkcjonowania z dwoma Maluszkami są wózki bliźniacze. Jak wybrać odpowiedni model spełniający nasze oczekiwania? Ciekawi? Zaczynamy!

  Wózek bliźniaczy - podaruj komfort sobie i swoim dzieciom

  Wózki bliźniacze to konieczny element wyprawki każdych rodziców bliźniaków. Podwójne szczęście wiąże się z koniecznością podwójnego miejsca. Każdy wózek bliźniaczy gwarantuje komfort Maleństwom oraz ich rodzicom. Wózki są tak skonstruowane, że rodzic widzi każdego malucha, a żaden z nich nie jest pokrzywdzony. Nic więc dziwnego, że wózek bliźniaczy to obowiązkowy i niezbędny element, podobnie jak odpowiednie foteliki samochodowe, pojazdy dla dzieci czy łóżeczka.

  Dostępne rodzaje wózków bliźniaczych

  Rodzice bliźniąt mogą wybrać:

  • wózek bliźniaczy 2w1,
  • wózek bliźniaczy 3w1,
  • wózek bliźniaczy spacerowy.

  Wózek bliźniaczy 2w1 to bardzo wygodne rozwiązanie, oferujący dwie godnole oraz dwa siedziska spacerowe. Kiedy bliźniaki są jeszcze malutkie, nie potrafią siedzieć, wówczas używamy duże, komfortowe gondole. Kiedy nasze dzieci podrosną, będą już siedzieć posadzone, bądź samodzielnie będą potrafiły siadać, wówczas doskonale przydadzą się siedziska spacerowe, tworząc typowy wózek spacerowy. Jeden pałąk łączy w sobie aż dwie funkcje, dzięki czemu jeden model wózka posłuży nam na długi czas.

  Wózki bliźniacze 3w1 oferują dla bliźniaków prócz gondoli i siedzisk spacerowych nosidełka. Nosidło to obowiązkowe wyposażenie dla każdego noworodka, w którym przewozi się dzieci w samochodzie. Wybierając wózek bliźniaczy 3w1 wyprawka z zakresu wózka oraz nosidła może być skutecznie odhaczona.

  Wózki dla bliźniaków posiadają niespotykany design i funkcjonalność

  Wózki bliźniacze dostępne są w przeróżnych barwach i odcieniach. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i upodobań rodziców. Możemy wybrać model w kolorach dla dziewczynek lub dla chłopców. Wózki bliźniacze różnią się od siebie również konfiguracjami. Możemy wybrać modele, w których siedziska spacerowe są jedno za drugim, lub też obok siebie. Siedziska spacerowe w niektórych modelach można także wpiąć na przeciwko siebie, dzięki czemu dzieci mają ze sobą stały kontakt.

  Ogromny wybór wózków bliźniaczych sprawia, że łatwo o zawrót głowy. Każdy wybór i zakup powinien być dokładnie przemyślany. Warto jednak postawić na kompleksowe rozwiązania takie jak modele 2w1 bądź 3w1, dzięki czemu ta część wyprawki będzie stanowić zgrany komplet. Do dzieła!

  Jakie są dostępne rodzaje wózków bliźniaczych?

  Rodzice mogą wybrać wózki bliźniacze 2w1 (z gondolami i siedziskami spacerowymi), 3w1 (z dodatkowymi nosidełkami) lub spacerowe.

  Czy istnieją różne konfiguracje siedzisk w wózkach bliźniaczych?

  Tak, można wybrać modele z siedziskami jedno za drugim, obok siebie lub naprzeciwko, dla stałego kontaktu dzieci.

  Zobacz również inne kategorie:

  Wózki dziecięce

  Wózki spacerowe

  Wózki rok po roku

 • Rok Po Roku

  Wózki rok po roku dla rodzeństwa dla dzieci w różnym wieku

  Wózek rok po roku to idealne rozwiązanie dla praktycznych i pragmatycznych rodziców dwójki dzieci. Jeśli jesteś jedną z takich osób, a dodatkowo cenisz sobie wygodę i minimalizm taki wózek to idealna propozycja dla Ciebie.

  Wózek rok po roku — komfort i uniwersalność

  Nowy członek rodziny to duże zmiany w życiu, co wiąże się też z dodatkowymi wydatkami. Jeśli jesteś już rodzicem jednej pociechy, a planujesz w najbliższej przyszłości kolejną idealnym rozwiązaniem, będzie wózek dla dzieci rok po roku. Dzięki swojej niezwykłej funkcjonalności wózek sprosta Twoim największym wymaganiom. Wiemy jak ważny, jest komfort młodych rodziców dlatego rok po roku wózek, stworzono w taki sposób, abyś mógł bez problemu przewozić w nim jednocześnie starsze dziecko jak i niemowlaka. Wózki 2w1 mają również możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów, jak na przykład dodatkowego dużego kosza na zakupy, który można umieścić zamiast jednego siedziska. Dzięki takiemu rozwiązaniu zakupy z dzieckiem stają się bardziej komfortowe i bezpieczne, ponieważ nie tracisz malucha z zasięgu wzroku.

  Jeden wózek dla rodzeństwa rok po roku, a wiele możliwości

  Znajdujące się w naszej ofercie wózki dają Ci wiele możliwości. Łatwo się składają, a po złożeniu, zajmują niewiele miejsca, abyś mógł zmieścić się do praktycznie każdego bagażnika. Wózek rok po roku daje Ci duży wybór konfiguracji siedzisk. W zależności od aktualnej potrzeby możesz w wózku przewozić tylko jedno dziecko, tworząc spacerówkę lub wózek z gondolą. Wraz z wiekiem swoich dzieci możesz zamienić układ siedzisk i gondolę zamienić na siedzisko spacerowe tworząc wózek spacerowy rok po roku. Możesz umieścić siedzisko według własnych upodobań, przez czy za gondolą, tak aby dzieci znajdowały się twarzą w twarz lub jedno za drugim. Liczne udogodnienia w takich wózkach sprawiają, że to idealna propozycja już od pierwszych chwil Twojego maleństwa aż do około 4 roku życia.

  Kiedy zdecydować się na wózek rok po roku?

  Wózek dziecięcy rok po roku to świetne rozwiązanie jeśli różnica wieku Twoich dzieci wynosi około jednego roku. Jest to bardzo dobre rozwiązanie gdy planujesz rodzeństwo dla swojego jedynaka, ponieważ dają możliwość zamontowania gondoli i siedziska spacerowego jednocześnie. Wózki są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfortowe przemieszczanie się Tobie i Twoim dzieciom. Ze względu na liczne możliwości ustawień siedzisk może Ci towarzyszyć przez lata. Jeśli szukasz wózka dla swoich pociech koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego DANEX24 i wybierz idealny model już teraz.

  Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

  Wózki spacerowe

  Wózki głębokie

  Wózki dla bliźniaków

 • Biegowe
 • Retro

  Wózek retro - wózek dziecięcy vintage

  Elegancki i stylowy wózek dziecięcy retro: Unikalny design i wyjątkowy komfort dla Twojej rodziny

  Szukając wózka dziecięcego retro, warto zwrócić uwagę na detale, które sprawiają, że staje się on wyjątkowy i elegancki. Nasza kolekcja wózków retro łączy w sobie klasyczne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają komfort dla Ciebie i Twojego dziecka.

  Dzięki starannie dobranym materiałom nasze wózki dziecięce retro odznaczają się wyjątkową trwałością i tym, że łatwo je utrzymać w czystości. Wybierając jeden z naszych modeli, otrzymujesz nie tylko elegancki wózek, ale także produkt, który będzie służył Wam przez długi czas.

  Wszystkie nasze wózki dziecięce retro są wyposażone w wielofunkcyjne siedzisko, regulowane oparcie oraz budkę przeciwsłoneczną, co pozwala na dostosowanie wózka do potrzeb Twojego malucha. Ponadto ergonomiczne rączki i amortyzowane koła sprawiają, że prowadzenie wózka jest niezwykle wygodne, nawet na nierównych nawierzchniach.

  Nasze wózki dla dzieci retro są dostępne w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu możesz wybrać model, który idealnie wpasuje się w Wasz styl i upodobania. Wybierz spośród naszych propozycji wózek, który nie tylko podkreśli Twój indywidualizm, ale także sprawi, że spacery z maluchem będą przyjemnością.

  Niech nasza kolekcja wózków retro będzie dowodem na to, że można połączyć elegancję z funkcjonalnością, dbając jednocześnie o najwyższy komfort dla Ciebie i Twojej pociechy. Ciesz się wyjątkowym designem i praktycznością naszych wózków dziecięcych retro, które sprawią, że każdy spacer stanie się niezapomnianym przeżyciem.

  Bogata oferta wózków dziecięcych retro: Znajdź idealny wózek dla swojej rodziny

  W naszym sklepie dążymy do tego, aby każdy rodzic mógł znaleźć wózek dziecięcy retro idealnie dopasowany do swoich potrzeb i upodobań. Dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę, która pozwoli Ci wybrać spośród różnorodnych modeli wózków retro.

  Wózki retro 3w1 – wszechstronność i oszczędność miejsca

  Nasze wózki retro 3w1 to nie tylko stylowe, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie. Dzięki swojej wielofunkcyjności możesz w łatwy sposób przekształcić wózek w spacerówkę, nosidełko czy gondolę. Wszystko to w jednym produkcie, co pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce oraz pieniądze.

  Wysoka jakość od renomowanej firmy Roan

  Wszystkie nasze wózki retro, w tym wózki retro 3w1, pochodzą od renomowanej firmy Roan. Znane są one z dbałości o szczegóły, trwałości oraz komfortu. Wybierając wózek od Roan, możesz być pewien, że zyskujesz produkt wysokiej jakości, który będzie służył Wam przez długi czas.

  Dostosuj wózek retro do swoich potrzeb

  Oprócz wózków retro 3w1 oferujemy także inne modele wózków dziecięcych retro, które różnią się wielkością, konstrukcją czy dodatkowymi funkcjami. Dzięki temu każdy rodzic może wybrać wózek retro, który najlepiej spełni oczekiwania i zapewni komfort dla swojego dziecka.

  Atrakcyjne ceny wózków retro

  Dla nas ważne jest, aby wózki dziecięce retro były dostępne dla każdego rodzica. Dlatego proponujemy atrakcyjne ceny, zaczynając już od 2 199,00 zł do 2 399,00 zł. Wybierając nasz sklep, możesz być pewien, że zyskujesz nie tylko stylowy wózek, ale również jakość, na której możesz polegać.

  Szybka wysyłka i łatwe zwroty

  Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie. Dlatego oferujemy szybką wysyłkę nawet w 24h od złożenia zamówienia oraz 14 dni na zwrot produktu, jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań. Chcemy, abyś mógł bez obaw wybrać najlepszy wózek dla swojej pociechy i cieszyć się spacerami bez żadnych komplikacji.

  Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

  Wózki bliźniacze

  Wózki rok po roku

  Wózki głębokie

Jest 1931 produktów.

Pokazano 1-30 z 1931 pozycji

Aktywne filtry

Wybierz sprawdzony wózek dziecięcy w Danex24!

Jaki wózek dla dziecka będzie najlepszy?

Czas oczekiwania na dziecko wiąże się z wieloma zmianami oraz decyzjami odnośnie zakupu niezbędnych sprzętów, ubranek i akcesoriów. Jednym z trudniejszych wyborów jest zakup odpowiedniego wózka dziecięcego. Na co zwrócić uwagę? Rynek oferuje nieograniczony wybór. Jednym z głównych kryteriów jest cena. Ale każdy wózek dla dziecka powinien przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo jego użytkowania oraz wygodę dla maluszka i rodziców. Powinien być trwały i odporny na uszkodzenia, ale także lekki. Trzeba brać pod uwagę konieczność transportu wózka do mieszkania na piętrze, czy złożenia go i umieszczenia w bagażniku auta. Wózki dziecięce powinny posiadać bezpieczny hamulec, który będzie szybko działał, bez użycia większej siły. Ma on zapewnić stabilną i nieruchomą pozycję wózka na różnej pochyłości terenu. Na szczególną uwagę zasługują koła. Wózek dla dzieci zaopatrzony w duże, pompowane koła pokona różne przeszkody w postaci piasku czy śniegu. Oprócz tego skutecznie zamortyzują wstrząsy, mając na uwadze wózki głębokie. Twarde kółka poradzą sobie na prostym chodniku i twardych powierzchniach. Warto też wybrać opcję skrętu kół i możliwość jej blokady.

Akcesoria do wózków dziecięcych

Nowoczesne wózki dla dzieci posiadają wiele atrakcyjnych udogodnień i funkcji. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, czy wózek dziecięcy posiada dodatkowy pokrowiec na nóżki, folię przeciwdeszczową, uchwyt na butelkę, podręczną torbę na akcesoria czy parasol przeciwsłoneczny. Warto sprawdzić także czy istnieje opcja zdjęcia tapicerki i uprania jej oraz jak pojemny jest kosz na zakupy. Należy zwrócić uwagę czy nie jest on umieszczony zbyt blisko ziemi, co grozi jego szybkim zniszczeniem oraz czy jest funkcjonalny. Ważnym elementem nowoczesnych wózków dziecięcych są także wielostopniowe pasy bezpieczeństwa, zdejmowany pałąk oraz regulacja oparcia - jeśli chodzi o wózki spacerowe.

Szeroka oferta wózków dziecięcych

Przy zakupie wózka warto brać pod uwagę wiele czynników m.in. stosunek funkcjonalności do ceny. Atrakcyjną ofertę pod tym względem stanowią dobre wózki 3 w 1. Oznacza to, że w jednym pakiecie mamy gondolę, czyli pełny wózek, spacerówkę oraz poręczny fotelik samochodowy. To bardzo wygodne rozwiązanie dla rodziców i maluszka. W naszym sklepie internetowym danex24.pl posiadamy także odrębną ofertę wózków głębokich oraz wózków spacerowych.

Ciekawe rozwiązanie stanowią wózki rok po roku. Jest to połączenie w jednym stelażu wózka głębokiego i spacerówki. To bardzo praktyczny pomysł, gdy rodzic opiekuje się jednocześnie niemowlakiem oraz dzieckiem nieco starszym, które może już korzystać ze spacerówki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka dziecięcego?

Zwróć uwagę na bezpieczeństwo, wygodę, trwałość, wagę, hamulec, koła, akcesoria (np. pokrowiec na nóżki, folię przeciwdeszczową) oraz funkcje takie jak regulacja oparcia i wielostopniowe pasy bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wózki 3 w 1 i wózki rok po roku?

Wózki 3 w 1 łączą gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Wózki rok po roku łączą w jednym stelażu wózek głęboki i spacerówkę, co jest praktyczne dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Wózki 2w1

Wózki 3w1

Wózki 4w1

Wózki bliźniacze

Wysyłka nawet w 24h

Wykonane z najlepszych materiałów

14 dni na zwrot

Na wszystkie zamówienia

Gwarancja satysfakcji

Dedykowane wsparcie