Marka

Marka

Cena

Cena

  • 339,00 zł - 2 199,00 zł

Dostępność

Dostępność

Łóżeczka dostawne

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-24 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Łóżeczko dostawne to produkt, który z pewnością doceni każda młoda mama. Dzięki niemu może ona mieć swojego maluszka w nocy przy sobie, co zapewnia jej komfort przy karmieniu oraz bezpieczeństwo jej maluszka. Czyż jest coś ważniejszego w pierwszych miesiącach życia niż bliskość rodziców i dziecka?

Dlaczego łóżeczko dziecięce dostawne to dobry pomysł?

Dostawne łóżeczko cechuje się wysoką mobilnością oraz możliwością dostawienia go do łóżka rodziców. Jest zdecydowanie mniejsze i lżejsze od klasycznego łóżeczka, dzięki czemu z łatwością można je przenosić. Produkt dedykowany jest wszystkim rodzicom, a w szczególności zatroskanym mamom, które czują się bezpieczniej, kiedy mogą w nocy usłyszeć oddech swojego maluszka oraz ich maluszkom wymagającym regularnego karmienia w krótkich odstępach czasu oraz potrzebującym ciągłej obecności rodzica.

Zalety łóżeczek dostawnych doceniają rodzice, kiedy nie muszą stale wstawać w nocy, aby uspokoić lub nakarmić swojego malca. Takie meble są niewielkie i mają opuszczany jeden bok, co ułatwia dostęp do dziecka. Ponadto pasują do każdego łóżka rodziców, ponieważ można regulować ich wysokość. Większość łóżeczek dziecięcych dostawnych wyposażonych jest w kółeczka oraz system delikatnego unoszenia przedniej ich części, co ma zapobiegać ulewaniom i zminimalizować ryzyko zachłyśnięcia.

Jak wybrać odpowiednie dostawne łóżeczko?

Wybierając łóżeczko dostawne, powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii:

  • wymiary łóżeczka;
  • maksymalne obciążenie mebla;
  • twardość materaca znajdującego się na wyposażeniu dostawki;
  • szerokość skali dostosowywania wysokości łóżeczka;
  • bezpieczeństwo i wygoda ścianek łóżeczka dostawnego;
  • posiadanie niezbędnych atestów bezpieczeństwa;
  • mobilność i łatwość składania dostawki.

Podsumowując, dostawka-łóżeczko to opcja dla właścicieli niewielkich mieszkań oraz rodziców lubiących mieć swoje pociechy zawsze blisko siebie. Tego rodzaju meble są niezwykle funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ale niestety posiadają niewielkie rozmiary, więc dziecko stosunkowo szybko z nich wyrasta.

Czy łóżeczko dostawne będzie pasować do każdego rodzaju łóżka rodziców?

Tak, łóżeczka dostawne są uniwersalne i pasują do większości łóżek, ponieważ można regulować ich wysokość, co ułatwia dopasowanie.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru łóżeczka dostawnego?

Przy wyborze łóżeczka dostawnego warto zwrócić uwagę na wymiary, maksymalne obciążenie, twardość materaca, szerokość regulacji wysokości, bezpieczeństwo ścianek, atesty oraz mobilność i łatwość składania.

Zobacz również inne kategorie:

Materace dziecięce

Kojec dla dziecka

Kołyski dziecięce