Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 827,00 zł - 5 475,00 zł

Dostępność

Dostępność

Bliźniacze

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Wózek dla bliźniaków - sprawdzone wózki dla bliźniąt

Wózki bliźniacze

Narodziny dziecka to ogromne wydarzenie w życiu rodziców oraz całej rodziny. Narodziny bliźniaków to podwójna radość, wymagająca podwójnego przygotowania i odpowiedniej wyprawki. Koniecznym elementem do sprawnego funkcjonowania z dwoma Maluszkami są wózki bliźniacze. Jak wybrać odpowiedni model spełniający nasze oczekiwania? Ciekawi? Zaczynamy!

Wózek bliźniaczy - podaruj komfort sobie i swoim dzieciom

Wózki bliźniacze to konieczny element wyprawki każdych rodziców bliźniaków. Podwójne szczęście wiąże się z koniecznością podwójnego miejsca. Każdy wózek bliźniaczy gwarantuje komfort Maleństwom oraz ich rodzicom. Wózki są tak skonstruowane, że rodzic widzi każdego malucha, a żaden z nich nie jest pokrzywdzony. Nic więc dziwnego, że wózek bliźniaczy to obowiązkowy i niezbędny element, podobnie jak odpowiednie foteliki samochodowe, pojazdy dla dzieci czy łóżeczka.

Dostępne rodzaje wózków bliźniaczych

Rodzice bliźniąt mogą wybrać:

  • wózek bliźniaczy 2w1,
  • wózek bliźniaczy 3w1,
  • wózek bliźniaczy spacerowy.

Wózek bliźniaczy 2w1 to bardzo wygodne rozwiązanie, oferujący dwie godnole oraz dwa siedziska spacerowe. Kiedy bliźniaki są jeszcze malutkie, nie potrafią siedzieć, wówczas używamy duże, komfortowe gondole. Kiedy nasze dzieci podrosną, będą już siedzieć posadzone, bądź samodzielnie będą potrafiły siadać, wówczas doskonale przydadzą się siedziska spacerowe, tworząc typowy wózek spacerowy. Jeden pałąk łączy w sobie aż dwie funkcje, dzięki czemu jeden model wózka posłuży nam na długi czas.

Wózki bliźniacze 3w1 oferują dla bliźniaków prócz gondoli i siedzisk spacerowych nosidełka. Nosidło to obowiązkowe wyposażenie dla każdego noworodka, w którym przewozi się dzieci w samochodzie. Wybierając wózek bliźniaczy 3w1 wyprawka z zakresu wózka oraz nosidła może być skutecznie odhaczona.

Wózki dla bliźniaków posiadają niespotykany design i funkcjonalność

Wózki bliźniacze dostępne są w przeróżnych barwach i odcieniach. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i upodobań rodziców. Możemy wybrać model w kolorach dla dziewczynek lub dla chłopców. Wózki bliźniacze różnią się od siebie również konfiguracjami. Możemy wybrać modele, w których siedziska spacerowe są jedno za drugim, lub też obok siebie. Siedziska spacerowe w niektórych modelach można także wpiąć na przeciwko siebie, dzięki czemu dzieci mają ze sobą stały kontakt.

Ogromny wybór wózków bliźniaczych sprawia, że łatwo o zawrót głowy. Każdy wybór i zakup powinien być dokładnie przemyślany. Warto jednak postawić na kompleksowe rozwiązania takie jak modele 2w1 bądź 3w1, dzięki czemu ta część wyprawki będzie stanowić zgrany komplet. Do dzieła!

Jakie są dostępne rodzaje wózków bliźniaczych?

Rodzice mogą wybrać wózki bliźniacze 2w1 (z gondolami i siedziskami spacerowymi), 3w1 (z dodatkowymi nosidełkami) lub spacerowe.

Czy istnieją różne konfiguracje siedzisk w wózkach bliźniaczych?

Tak, można wybrać modele z siedziskami jedno za drugim, obok siebie lub naprzeciwko, dla stałego kontaktu dzieci.

Zobacz również inne kategorie:

Wózki dziecięce

Wózki spacerowe

Wózki rok po roku