Cena

Cena

  • 579,00 zł - 820,00 zł

Dostępność

Dostępność

Trójkołowe motory na akumulator dla dzieci

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Trójkołowce na akumulator

Maluchy kochają naśladować rodziców i innych dorosłych ludzi. Dlatego z pewnością przypadną im do gustu miniaturowe wersje trójkołowców, które zasilane są akumulatorowo. Ważne jest to, że dzieci mogą nimi sterować samodzielnie, a całą przejażdżkę mogą im urozmaicać rozmaite melodie, które wystarczy włączyć przy pomocy intuicyjnego panelu multimedialnego. Dowiedz się więcej!

Czym są trójkołowce na akumulator?

Trójkołowce to, innymi słowy, motocykle na trzech kołach. Mogą być one sterowane zarówno przez maluchy (siedzące na ich fotelach), jak i rodziców, którzy mogą kierować pojazdem przy pomocy pilota. Ważne jest to, że te zasilane na akumulator pojazdy nie ustępują swoim wyglądem prawdziwym motocyklom. Wbrew przeciwnie: wielu chłopców zachwycą one bardziej niż ich większe odpowiedniki. Tym bardziej, że można samodzielnie z nich korzystać.

Nowoczesne trójkołowce na akumulator – walory edukacyjne i masa rozrywki

Czym wyróżniają się trójkołowce w sklepie Danex24? Przede wszystkim swoją konstrukcją. Są one zbudowane w taki sposób, że zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mają one również walory edukacyjne: pozwalają szybko nauczyć się prowadzenia. Oprócz tego gwarantują wiele godzin rozrywki, a spędzanie z nimi czasu może okazać się fascynującą przygodą!

W naszym sklepie wachlarz dostępnych modeli trójkołowców jest całkiem szeroki. Wśród nich znajdziesz trójkołowce niebieskie i czarne, żółte i czerwone. Co więcej, oferujemy także trójkołowce policyjne, które przypadną do gustu wielu zachwyconych motoryzacją smykom.

Cena i dodatkowe udogodnienia w trójkołowcach na akumulator

Dużym atutem trójkołowców w Danex jest również stosunkowo niska cena – są one zdecydowanie tańsze od zasilanych akumulatorem samochodów. To często czynnik, który decyduje o zakupie takich pojazdów. Co więcej, są one o wiele tańsze od prawdziwych quadów, które spełniają podobną funkcję. Ponadto są one zdecydowanie od tych pojazdów mniejsze i bez problemu można je zabrać do samochodu np. w ramach wyjazdów za miasto. Warto też zaznaczyć, że prezentowane trójkołowce są o wiele bezpieczniejsze niż quady, stanowią zatem świetny wybór zwłaszcza dla małych dzieci.

Finalny koszt naszych trójkołowców związany jest jednak również z takimi aspektami, jak: moc silnika elektrycznego czy pojemność i napięcie akumulatora. Na jego cenę wpływają również dodatkowe udogodnienia, jak np. USB i Bluetooth, oświetlenie LED czy tarcza z zegarami. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz idealny trójkołowiec dla swojego brzdąca!

Zobacz również inne kategorie:

Samochody na akumulator dla dzieci

Traktory na akumulator

Quady na akumulator