Foteliki dziecięce do samochodu

Podkategorie

 • Foteliki
 • Obrotowe

  Fotelik obrotowy samochodowy

  Wybór fotelika samochodowego dla dziecka to decyzja przed którą muszą stanąć wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Ważnymi elementami podczas wyboru tego akcesorium prócz wygody dziecka oraz jego bezpieczeństwa powinno być wygoda użytkowania i jego funkcjonalność. Foteliki samochodowe obrotowe przez solidne mocowanie do siedzenia samochodu oraz fakt, że można ich używać w różnych konfiguracjach w zależności od kierunku jazdy lub preferencji sprawiają że podbijają serca wielu rodziców. Należy również zauważyć, że są to foteliki głębokie, co również wpływa na poprawę bezpieczeństwa dla dziecka.

  Fotelik obrotowy - wygoda użytkowania a bezpieczeństwo dziecka

  Dobry fotelik czy dobre nosidełko dla niemowlaka musi bezapelacyjnie łączyć ze sobą te dwie wymienione cechy. Na bezpieczeństwo mają wpływ takie rzeczy jak mocowanie fotelika do siedzenia auta, jego głębokości czy zastosowane pasy bezpieczeństwa które posiadają opcję regulacji to opcje obowiązkowe. Obrotowy fotelik samochodowy przez to że można go obracać o 360° zwiększa dodatkowo wygodę użytkowania dla rodziców. Można go chwilowo ustawić bokiem do siedzenia, co znacząco ułatwi umieszczanie i wyjmowanie dziecka z odpowiednio przymocowanego fotelika.

  Fotelik samochodowy obrotowy - jaki wybrać?

  Fotelik Cybex obrotowy łączy ze sobą wszystkie wcześniej wymienione funkcje. Foteliki te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa czy posiadają pozytywne opinie organizacji konsumenckich takich jak Which?, ADAC czy Stiftung Warentest. Fakt, że foteliki tę łączą nowoczesny design z funkcjonalnością sprawiają że nie można przejść obok nich obojętnie przy wyborze odpowiedniego siedziska dla naszej pociechy, Opcja umożliwiająca obracanie siedziska i jazdę tyłem do kierunku która jest rekomendowana przez ekspertów jako najbezpieczniejsza forma transportu już dla dzieci powyżej 15 miesiąca życia (lub mniej) dodatkowo przemawia za rozważeniem zakupu tego typu siedziska.

  Gdzie kupić obrotowy fotelik samochodowy?

  W zależności od preferencji fotelik taki można kupić w sklepie internetowym lub stacjonarnie. Wiadomym faktem jest że zakup stacjonarny niesie ze sobą takie zalety jak możliwość zasięgnięcia porady eksperckiej czy zobaczenie fotelika na miejscu jak również porównanie innych modeli. Nie należy jednak całkowicie wykluczać zakupu internetowego. To właśnie w internecie często można znaleźć foteliki w bardziej okazyjnych cenach czy na promocji. Faktem również jest że sklepy internetowe będą oferować większy i bardziej różnorodny wybór. Co ważne - porada ekspercka nie jest wykluczona przy zakupie internetowym. Można przecież skorzystać z infolinii sklepu czy z poczty mailowej, aby zakupić najbardziej odpowiadający nam - oraz naszemu dziecku - fotelik.

  Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

  Foteliki RWF

  Foteliki obrotowe

  Nosidełka dla dziecka

 • RWF
 • Testy ADAC

  Fotelik z testami ADAC - co to znaczy?

  Fotelik z testami ADAC oznacza, że został on przebadany i oceniony przez Niemiecki Automobilklub (ADAC). ADAC przeprowadza kompleksowe testy fotelików samochodowych, oceniając bezpieczeństwo, ergonomię, obsługę i emisję substancji szkodliwych. Testy bezpieczeństwa obejmują symulacje wypadków przy różnych prędkościach i kierunkach uderzeń. Foteliki oceniane przez ADAC są testowane na wytrzymałość i skuteczność ochrony dziecka w razie zderzenia. Ocena ergonomii dotyczy komfortu użytkowania, łatwości montażu i regulacji. Foteliki, które dobrze wypadają w testach ADAC, są uważane za wysoce bezpieczne i rekomendowane dla konsumentów. Certyfikat ADAC jest więc znaczącym wyróżnikiem dla fotelików samochodowych.

  Jak sprawdzić czy fotelik ma ADAC?

  Sprawdzenie, czy fotelik samochodowy posiada certyfikat ADAC, można dokonać, odwiedzając oficjalną stronę ADAC lub szukając informacji na etykiecie produktu. Na stronie ADAC znajdują się wyniki testów i oceny dla różnych modeli fotelików. Producenci często umieszczają informacje o certyfikacie ADAC bezpośrednio na opakowaniu lub w instrukcji obsługi fotelika. Można również skontaktować się bezpośrednio z producentem fotelika lub zapytać sprzedawcę w sklepie o certyfikację ADAC. Warto też przeszukać internetowe fora i strony poświęcone bezpieczeństwu dzieci w samochodach, gdzie użytkownicy dzielą się doświadczeniami i opiniami o fotelikach z testami ADAC.

  Zobacz również inne kategorie:

  Podstawka samochodowa

  Bujaczek dla niemowlaka

  Fotelik samochodowy 0-36

 • Siedziska

  Czym jest siedzisko dla dziecka?

  Siedzisko dla dziecka, zwane też fotelikiem samochodowym, jest urządzeniem zapewniającym bezpieczeństwo podczas podróży samochodem. Foteliki samochodowe są dostosowane do różnych grup wagowych, od 0-13 kg dla niemowląt do 15-36 kg dla starszych dzieci. Isofix to system mocowania fotelików, który zwiększa stabilność i bezpieczeństwo. Wyróżnia się różne typy siedzisk, takie jak foteliki samochodowe dla dzieci, które są niezbędne do bezpiecznego przewożenia maluchów. Przed zakupem fotelika dla dziecka warto sprawdzić, czy posiada on homologację i-size, co oznacza zgodność z najnowszymi europejskimi standardami bezpieczeństwa. Marki takie jak Cybex czy Britax oferują szeroką gamę fotelików, dostosowanych do potrzeb i wzrostu dziecka.

  Dlaczego warto kupić siedzisko samochodowe dla dzieci?

  Kupno siedziska samochodowego dla dzieci gwarantuje bezpieczeństwo Twojego malucha podczas podróży. Siedzisko, zwłaszcza fotelik Isofix 15-36, zapewnia ochronę dziecka w przypadku wypadku, dzięki stabilnemu mocowaniu i ochronie bocznej. W fotelikach 9-36 kg i Britax Romer 15-36, bezpieczeństwo łączy się z wygodą, oferując regulowane siedziska i podłokietniki. System Isofix ułatwia montaż, zapewniając, że fotelik jest prawidłowo zamocowany.Foteliki takie jak Maxi Cosi czy Cybex oferują dodatkowe funkcje, jak obrotowe siedzisko, zwiększając wygodę podczas wsiadania i wysiadania. Warto wybierać produkty certyfikowane przez ADAC, co świadczy o ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Siedziska dla dzieci są istotne dla bezpiecznego przewożenia dzieci do 135 cm wzrostu, gwarantując ochronę w każdym etapie rozwoju dziecka.

 • Podstawki

  Podstawki samochodowe dla dzieci

  Funkcjonujące w Polsce przepisy wymagają, aby dzieci były przewożone w samochodach w odpowiednio dopasowanych fotelikach lub innych urządzeniach podtrzymujących, w tym również na podstawkach samochodowych. Czym właściwie są podstawki, czy są bezpieczne oraz jak wybrać najlepszą dla twojego dziecka? Podpowiadamy!

  Czym jest podstawka dla dziecka do samochodu?

  Podstawka dla dziecka to zgodnie z ustawą o ruchu drogowym urządzenie podtrzymujące, które można stosować zamiast fotelika samochodowego. Przyjmuje ona postać siedziska bez oparcia tylnego.

  Dlaczego warto wybrać podstawkę samochodową?

  Wielu rodziców wybiera podstawkę do samochodu zamiast fotelika, ponieważ:

  • jest ona łatwa i szybka w montażu;
  • jest niewielka i wygodna w przechowywaniu;
  • jej zakup nie jest dużym obciążeniem dla domowego budżetu;
  • to dobre rozwiązanie dla dzieci w różnym wieku.

  Od jakiego wieku można stosować podstawki do samochodu?

  Fotelik samochodowy może zostać wymieniony na podstawę do auta dla dziecka od momentu, kiedy maluch osiągnie wagę 15 kilogramów. Zazwyczaj ma to miejsce w okolicach 3. roku życia. Podstawki do samochodu stanowią alternatywę dla tradycyjnych fotelików dedykowanych dla dzieci znajdujących się w przedziale wagowym od 15 do 36 kilogramów.

  Czy podstawka do auta dla dziecka jest bezpieczna?

  Odpowiednio dobrana podstawka dla dziecka do samochodu przyczynia się do poprawy warunków podróży oraz znacznie zwiększa jej bezpieczeństwo. Zaleca się, aby dzieci podróżowały na tylnej kanapie, najlepiej pośrodku. Uznaje się, że to najbezpieczniejsze miejsce w samochodzie, ponieważ znajduje się ono w maksymalnej odległości od poduszek powietrznych po stronach dedykowanych dla pasażera oraz od miejsc narażonych na uderzenia.

  Podstawka do samochodu – jak wybrać odpowiednią?

  Kwestią kluczową jest wybór odpowiedniej podstawki dla dziecka. W tym przypadku należy zwrócić uwagę w szczególności na:

  • producenta – istotne jest, aby ten posiadał spore doświadczenie rynkowe i oferował produkty najwyższej jakości, co będzie potwierdzone licznymi badaniami oraz opiniami użytkowników;
  • dodatkowy pas zabezpieczający – znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy;
  • podłokietniki – podstawka samochodowa wyposażona w podłokietniki zapewnia wysoki komfort, szczególnie podczas długich podróży;
  • certyfikat jakości i bezpieczeństwa – to zdecydowanie jeden z ważniejszych elementów;
  • materiał – podstawka powinna być wykonana z wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu czystości materiału.

  Podsumowując, dobrze dobrana podstawka dla dziecka jest świetną alternatywą dla fotelika. To wygodne, relatywnie tanie i bezpieczne urządzenie dedykowane nieco starszym pociechom.

  Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie internetowym:

  Nosidełka dla dzieci

  Obrotowe foteliki samochodowe

  Siedziska

 • Nosidełka

  Nosidełka dla dziecka i niemowlaka - nosidełka ergonomiczne

  Nosidełka dla dzieci - perfekcyjne rozwiązanie dla każdego Rodzica

  Dzieci uwielbiają przytulać się do swoich rodziców. Czasami jednak ukochana Mama czy Tata muszą wykonać jakieś czynności, gdzie potrzebne są dwie ręce i pewna swoboda ruchów. Czy można przytulać nasze dziecko jednocześnie mieć wolne ręce? Poznajmy nosidło dla dzieci. Przyjrzyjmy się mu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

  Nosidełka dla niemowląt - jakie wybrać?

  Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych rodzajów nosideł dla dzieci. Jak wybrać odpowiednie nosidełko dla niemowlaka, by zapewnić mu bezpieczeństwo i ochronę dla kręgosłupa? Najważniejsze są zalecenia producenta nosidła, który podaje wiek w miesiącach dziecka, dla którego przeznaczony jest dany model. By zapewnić dziecku odpowiednie warunki, nie wolno korzystać z nosidła ani poniżej ani powyżej rekomendowanego wieku. Co więcej, należy także kontrolować wagę dziecka, do której producent wskazuje użytkowanie.

  Wybierając nosidełko dla niemowląt należy zwrócić uwagę także na materiał z którego zostało wykonane. Ma to niebagatelne znacznie. Jeśli nosidełko dla dziecka wykonane zostało z wysokiej jakości bawełny, wówczas ani my, ani nasze Maleństwo nie będziemy się pocić podczas użytkowania nosidła.

  Nosidełko dla noworodka - na co zwrócić uwagę?

  Dziecko w nosidle powinno przybrać pozycję tzw. żabki. Wówczas pozycja jego ciała jest korzystna dla całego kręgosłupa oraz bioder. Przede wszystkim należy rozróżnić nosidło od tzw. wisidła, które może wywołać u naszego dziecka problemy z kręgosłupem oraz biodrami w późniejszym czasie.

  Bardzo ważne jest także podparcie główki dziecka w nosidle. Dziecko ma bardzo wiotką głowę, dlatego konieczne jest zapewnienie jej szczególnej ochrony w formie odpowiedniego usztywnienia. Renomowane nosidełka dla dzieci takich marek jak Colibro Honey, Graco, Kinderkraft, Lionelo czy Nuna stanowią gwarancję jakości i dobrego wyboru.

  Nosidełko dla dzieci i niemowląt - poznaj różnorodne funkcje

  Każde nosidło dla dzieci wysokiej jakości oferuje dla rodziców różnorodne metody noszenia dziecka. Sposób zazwyczaj uzależniony jest przede wszystkim od wieku i wagi dziecka.

  Nosidełka dla dzieci wyposażone są także w funkcjonalne i poręczne kieszenie, chowany kapturek w razie deszczu bądź silnego słońca oraz wiatru. Jednym słowem, zadaniem nosidła jest stworzenie komfortowych warunków zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

  Jak widać, nosidełka dla dzieci to jedno z najbardziej funkcjonalnych elementów wyprawki dziecięcej, podobnie jak wózek czy fotelik samochodowy. Nosidełko dla dziecka pozwala na utrzymanie ciągłej bliskości z naszym ukochanym Maleństwem, jednocześnie gwarantując nam komfort i wygodę. Przekonaj się osobiście. Do dzieła!

  Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

  Foteliki obrotowe

  Foteliki rowerowe

 • Rowerowe

  Fotelik rowerowy dla dziecka: Bezpieczeństwo i komfort w jednym miejscu

  Odkryj naszą ofertę i znajdź fotelik do roweru dla dziecka, łączący bezpieczeństwo i komfort w jednym produkcie. Zapewnij swojemu dziecku wyjątkowe wspólne przeżycia na rowerze, dbając jednocześnie o jego bezpieczeństwo i wygodę. Oferujemy foteliki takie jak:

  Fotelik rowerowy przedni — Idealny wybór dla najmłodszych

  Nasza oferta zawiera fotelik rowerowy przedni, idealny dla najmłodszych pasażerów. Umożliwia on bezpośrednią interakcję z dzieckiem podczas jazdy, a dodatkowo sprawia, że dziecko może cieszyć się widokiem otoczenia. Wybierając nasz fotelik rowerowy dla dziecka, masz pewność, że maluch będzie bezpieczny i komfortowy.

  Fotelik rowerowy na przód — Praktyczność i wygoda

  W naszym sklepie znajdziesz fotelik rowerowy na przód, który zapewni doskonałą równowagę między wygodą a bezpieczeństwem. Wysokiej jakości fotelik dla dziecka na rower to nie tylko sposób na wspólną zabawę, ale również gwarancja bezpiecznej jazdy.

  Fotelik rowerowy na kierownice — Styl i funkcjonalność

  Dzięki fotelikowi rowerowemu na kierownice nasza oferta łączy w sobie styl i funkcjonalność. Jego ergonomiczna konstrukcja sprawia, że fotelik rowerowy na kierownicę zapewnia wygodę zarówno dla rodzica, jak i dziecka, a jednocześnie nie ogranicza swobody ruchów.

  Fotelik dla dziecka na rower — Bezpieczne i komfortowe podróże

  Nasz asortyment obejmuje również fotelik. który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Dzięki solidnemu wykonaniu oraz wygodnemu siedzisku fotelik na rower przedni stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które cenią sobie wspólną zabawę na świeżym powietrzu.

  Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

  Nasz profesjonalny zespół z wielką pasją dobiera produkty, które oferujemy naszym klientom. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasze foteliki rowerowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Zapewniamy miłą obsługę, szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny, które sprawią, że zakupy w naszym sklepie będą czystą przyjemnością. Wybierz nas i zyskaj gwarancję najwyższej jakości, bezpieczeństwa i komfortu dla Twojej pociechy

  Nie czekaj dłużej, przekonaj się sam, jak łatwo i przyjemnie można wybrać wyposażenie Twojego roweru w idealny fotelik dla dziecka. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej oraz wsparcia profesjonalistów, którzy zadbają o to, by Twoje dziecko podróżowało w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Wybierz nasz sklep i zyskaj pewność, że inwestujesz w najlepsze produkty dla swojej pociechy.

  Jakie rodzaje fotelików rowerowych dla dzieci oferuje sklep?

  Oferujemy różne rodzaje fotelików, takie jak fotelik rowerowy przedni, fotelik rowerowy na przód, fotelik rowerowy na kierownicę, oraz inne foteliki spełniające oczekiwania wymagających rodziców.

  Dlaczego warto wybrać foteliki rowerowe dla dzieci w waszym sklepie?

  W naszym sklepie gwarantujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort dla Twojego dziecka, oferujemy atrakcyjne ceny, miłą obsługę, szybką wysyłkę oraz wsparcie profesjonalistów w doborze idealnego fotelika.

  Zobacz również inna kategorie w naszym sklepie:

  Nosidełka dla dziecka

  Podstawki samochodowe dla dzieci

  Siedziska dla dziecka

Jest 606 produktów.

Pokazano 1-24 z 606 pozycji

Aktywne filtry

Fotelik samochodowy dla Twojego dziecka

Nasze dzieci to nasze oczka w głowie. Nic więc dziwnego, że pragniemy zapewnić im najwyższy poziom bezpieczeństwa bez względu na miejsce, w którym się znajdują. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć rodzinę, która nie podróżuje ze swoim dzieckiem samochodem. By podróż była dla dziecka komfortowa i bezpieczna, kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniego fotelika samochodowego. Co powinniśmy o nich wiedzieć? Czym kierować się podczas wyboru? Ciekawi? Zaczynamy!

Fotelik dla niemowlaka - podstawowy element wyprawki

Foteliki samochodowe dla dzieci to podstawowy element, o którym muszą pomyśleć przyszli rodzice. Podobnie jak dziecięcy wózek, łóżeczko czy inne akcesoria dziecięce, także foteliki dziecięce i ich zakup musi być niezwykle przemyślany.

Co więcej, fotelik dla noworodka powinien być kupiony już przed urodzinami dziecka. Ze szpitala powinniśmy wynieść swoje dziecko w nosidle, by bezpiecznie przetransportować je do domu. Fotelik samochodowy dla noworodka zapewnia mu pełen komofort i bezpieczeństwo przewożenia.

Bardzo często przedział wagowy fotelików dla najmniejszych to 0-18kg. Zapinane są tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu są najbezpieczniejszą opcją dla dziecka. Jeśli zdecydujemy się na bazę ISOFIX, zapinanie fotelika będzie niezwykle łatwe i przyjemne w użyciu.

Foteliki dziecięce - dopasuj model do potrzeb Twojego dziecka.

Foteliki dla dzieci spełniają wszelkie wymagania naszych małych użytkowników. Kluczowy jest jednak ich dobór. Nasze dziecko rośnie, a wraz z jego wzrostem i wagą, należy zmienić także fotelik dla dziecka. Opcji jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji i upodobań rodziców. Pod uwagę także należy wziąć dopasowanie fotelika do modelu samochodu.

Pierwszym, kluczowym parametrem, który powinniśmy wziąć pod uwagę podczas wyboru jest przedział wagowy. Dostępnych jest naprawdę wiele opcji:

Wybór przedziału wagowego zależy od tego, jak często chcemy zmienić fotelik samochodowy, oraz jakich opcji od niego oczekujemy. Proporcję naszego dziecka również odgrywają duże znaczenie.

Kolejnym elementem do rozważenia jest baza ISOFIX. Jest to mocowana baza w fotel auta, dzięki której wpinanie nosidełka czy fotelika jest szalenie proste. Jej posiadanie wiąże się także z możliwość posiadania dodatkowych opcji, np. obrotu fotelika o 360°, pochylenia czy zmiany położenia do kierunku jazdy.

Fotelik dla dziecka - design

Fotelik dla dziecka możemy wybrać w dowolnie wybranej przez nas kolorystyce. Dostępne są barwy dla dziewczynek, dla chłopców czy bardzkie uniwersalne. Bez najmniejszego problemu dobierzemy także kolory fotelika do wyposażenia samochodu. Foteliki dziecięce czekają na Ciebie!

Jak wybrać właściwy fotelik samochodowy dla mojego dziecka?

Wybierz fotelik na podstawie przedziału wagowego, dopasuj go do potrzeb dziecka oraz modelu samochodu. Rozważ opcje takie jak baza ISOFIX, obrotowe siedzisko, pochylenie i zmiana kierunku jazdy.

Czy foteliki dziecięce są dostępne w różnych kolorach i wzorach?

Tak, foteliki dla dzieci są dostępne w różnych kolorach i wzorach, dla dziewczynki, chłopca lub w uniwersalnych barwach. Możesz dopasować kolor fotelika do wyposażenia samochodu.