Dostępność

Dostępność

Wózki głębokie dla dzieci

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Wybierz sprawdzony wózek głęboki dla dziecka!

Ubranka, pieluchy, delikatne kosmetyki, kocyk, smoczek, łóżeczko i głęboki wózek dla dziecka to absolutne must have rodziców spodziewających się narodzin pociechy. Przyjście malucha na świat to bardzo ważny moment w życiu każdej rodziny. W pierwszych dniach życia absorbuje ono każdego domownika, to czas na przywitanie się i wzajemne poznawanie.

Dobry wózek głęboki - najlepszy wybór dla noworodka

Aby zaoszczędzić sobie dodatkowego stresu i zapewnić komfort warto rozważyć zawczasu zakup odpowiedniej wyprawki dla bobasa. Wózek głęboki to jeden z elementów wyposażenia, który bardzo ułatwi życie rodzicom zaraz po narodzinach dziecka. Uprzyjemnia spacery na świeżym powietrzu oraz pomaga w zasypianiu w pierwszych miesiącach życia.

Głęboki wózek dla dziecka - jaki wybrać?

Wybór wózka głębokiego powinien łączyć ze sobą jego zalety oraz potrzeby dziecka i wymagania rodziców. Warto rozważyć, jak będzie on używany i z jaką intensywnością. Mowa tu o tym, czy rodzic będzie przemierzał pieszo większość czasu z dzieckiem w wózku (zakupy, spacery) czy będzie korzystał z pojazdu i umieszczał wózek w bagażniku.

Wózki głębokie dziecięce cechuje wysoka stabilność. Łatwo je złożyć i rozłożyć w przypadku transportu autem czy środkami komunikacji miejskiej. Obrotowe żelowe lub pompowane koła zainstalowane w systemie 360 stopni to gwarancja bezpiecznego poruszania się po różnej nawierzchni (ścieżki leśne czy uliczny chodnik). Blokada kół w przypadku jazdy na wprost i sprawny hamulec zapewniają wygodę przemieszczania się i sprawne pokonywanie przeszkód. W przypadku spacerów po różnych nierównościach ważny jest system amortyzatorów. Większość wózków głębokich posiada 2 pary amortyzatorów z możliwością regulacji zawieszenia.

Głęboki wózek dla dziecka to idealny pojazd dla malucha do ok. 7 miesiąca życia. Większość czasu spędza on po prostu leżąc i śpiąc, zwłaszcza w czasie spacerów. Będzie mu wygodnie oraz ciepło, szczególnie gdy dziecko urodzi się jesienią lub zimą. Doskonale sprawdza się też w podróży czy w czasie różnych wizyt.

Praktyczne dodatki do wózka głębokiego

Rozważając zakup takiego wózka dla dziecka warto sprawdzić, co producent zaleca w zestawie. Zazwyczaj wózki głębokie dziecięce wyposażone są w różne dodatkowe przydatne akcesoria. Należy zwrócić uwagę na pojemny kosz na zakupy, który odciąży nasze ręce. Ważnym elementem jest też torba na drobne akcesoria dla dziecka, przydatne w czasie wyprawy poza dom.

Istotnym szczegółem są rozmiary gondoli i dopasowana do niej moskitiera oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. W przypadku, gdy wózek głęboki przestanie spełniać swe funkcje niektórzy producenci oferują zakup siedziska spacerowego, które idealnie pasuje do stelaża.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka głębokiego dla dziecka?

Przy wyborze wózka głębokiego warto rozważyć potrzeby dziecka i rodziców, intensywność użytkowania, stabilność, łatwość składania, koła, system amortyzacji oraz dodatkowe akcesoria.

Do którego miesiąca życia dziecka służy wózek głęboki?

Wózek głęboki służy dziecku do około 7. miesiąca życia, gdy maluch spędza większość czasu leżąc i śpiąc, szczególnie podczas spacerów.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Wózki wielofunkcyjne 

Wózek spacerowy

Wózki bliźniacze

Wózki biegowe