Obrotowe foteliki samochodowe

Jest 213 produktów.

Pokazano 1-24 z 213 pozycji

Aktywne filtry

Fotelik obrotowy samochodowy

Wybór fotelika samochodowego dla dziecka to decyzja przed którą muszą stanąć wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Ważnymi elementami podczas wyboru tego akcesorium prócz wygody dziecka oraz jego bezpieczeństwa powinno być wygoda użytkowania i jego funkcjonalność. Foteliki samochodowe obrotowe przez solidne mocowanie do siedzenia samochodu oraz fakt, że można ich używać w różnych konfiguracjach w zależności od kierunku jazdy lub preferencji sprawiają że podbijają serca wielu rodziców. Należy również zauważyć, że są to foteliki głębokie, co również wpływa na poprawę bezpieczeństwa dla dziecka.

Fotelik obrotowy - wygoda użytkowania a bezpieczeństwo dziecka

Dobry fotelik czy dobre nosidełko dla niemowlaka musi bezapelacyjnie łączyć ze sobą te dwie wymienione cechy. Na bezpieczeństwo mają wpływ takie rzeczy jak mocowanie fotelika do siedzenia auta, jego głębokości czy zastosowane pasy bezpieczeństwa które posiadają opcję regulacji to opcje obowiązkowe. Obrotowy fotelik samochodowy przez to że można go obracać o 360° zwiększa dodatkowo wygodę użytkowania dla rodziców. Można go chwilowo ustawić bokiem do siedzenia, co znacząco ułatwi umieszczanie i wyjmowanie dziecka z odpowiednio przymocowanego fotelika.

Fotelik samochodowy obrotowy - jaki wybrać?

Fotelik Cybex obrotowy łączy ze sobą wszystkie wcześniej wymienione funkcje. Foteliki te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa czy posiadają pozytywne opinie organizacji konsumenckich takich jak Which?, ADAC czy Stiftung Warentest. Fakt, że foteliki tę łączą nowoczesny design z funkcjonalnością sprawiają że nie można przejść obok nich obojętnie przy wyborze odpowiedniego siedziska dla naszej pociechy, Opcja umożliwiająca obracanie siedziska i jazdę tyłem do kierunku która jest rekomendowana przez ekspertów jako najbezpieczniejsza forma transportu już dla dzieci powyżej 15 miesiąca życia (lub mniej) dodatkowo przemawia za rozważeniem zakupu tego typu siedziska.

Gdzie kupić obrotowy fotelik samochodowy?

W zależności od preferencji fotelik taki można kupić w sklepie internetowym lub stacjonarnie. Wiadomym faktem jest że zakup stacjonarny niesie ze sobą takie zalety jak możliwość zasięgnięcia porady eksperckiej czy zobaczenie fotelika na miejscu jak również porównanie innych modeli. Nie należy jednak całkowicie wykluczać zakupu internetowego. To właśnie w internecie często można znaleźć foteliki w bardziej okazyjnych cenach czy na promocji. Faktem również jest że sklepy internetowe będą oferować większy i bardziej różnorodny wybór. Co ważne - porada ekspercka nie jest wykluczona przy zakupie internetowym. Można przecież skorzystać z infolinii sklepu czy z poczty mailowej, aby zakupić najbardziej odpowiadający nam - oraz naszemu dziecku - fotelik.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Foteliki RWF

Foteliki obrotowe

Nosidełka dla dziecka