Marka

Marka

Cena

Cena

  • 264,00 zł - 929,00 zł

Dostępność

Dostępność

Huśtawki dla niemowląt

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-24 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Produkty dostępne w tej kategorii są przeznaczone do użytku dla najmłodszych. Każda huśtawka elektryczna i dziecięca podlega 14 dniowej możliwości zwrotu, wysyłce możliwej w 24h oraz gwarancji satysfakcji. Sprzęty dystrybuowany w sklepie internetowym Danex posiada wiele funkcji. Nie są to tylko huśtawki dla dzieci. W ofercie jest wiele różnych wariantów, takich jak: krzesełka do karmienia, bujaczki, łóżeczka, leżaczki. W większości posiadają w zestawie karuzele lub inne dodatkowe elementy. Takie jak blaty czy regulację wysokości, czy odchylenia. Wszystkie rodzaje krzesełek posiadają ograniczenia wagowe. W sytuacji, gdy w innym miejscu za produkt można zapłacić mniej, sklep Danex oferuje również rzadko spotykaną możliwość negocjowania ceny.

Huśtawka dla dziecka

Huśtawka dziecięca ma za zadanie zagwarantować dziecku komfortowy sen i odpoczynek. Oprócz wygody zapewnia też zdrową pozycję dla kręgosłupa. Dzięki usadzeniu pociechy w takim bujaczku zapewnia się mu bezpieczeństwo. W razie nagłej sytuacji, czy kiedy nie znajduje się pod stałą opieką opiekuna lub opiekunki. Różne sprzęty mogą nadawać się do wykonywania czynności codziennych, zabawy, relaksu oraz snu. Produkty nadają się idealnie, aby stosować je jako pierwsze stabilizatory przed używaniem sprzętu jak "chodziki dziecięce" lub "skoczki dla niemowląt".

Wybierz najlepszą huśtawkę dla malucha

Każdy produkt dostępny w sklepie internetowym Danex posiada rozbudowany opis. W nim znajdują się informacje na temat przeznaczenia produktu. Zwarte są tam dane na temat wieku minimalnego dziecka, w czasie użytkowania, oraz najczęściej maksymalnej wagi. Podane są materiały, z których wykonane są produkty. Tworzywa posiadają wszystkie niezbędne patenty. Zarówno gwarantujące bezpieczeństwo, chroniące przed wypadkami, jaki i dla skóry i zdrowia dzieci. Zawarte są też potrzebne informacje na temat zasilania. Oferta ma też przedstawione szczegóły wizualne, co ułatwia zakupy online. Opisane są nawet utwory muzyczne w sprzęcie grającym, częstotliwość ich oraz nutę melodyczną. Wygląd zabawek w karuzeli oraz korzyści płynące z nich dla rozwoju dziecka.

Sporym ułatwieniem podczas wybierania idealnej huśtawki dla dziecka są szczegółowe zalecenia utrzymywania sprzętu, również zawarte w rubryce "opis". Tam wypisana jest instrukcja prania, czyszczenia, składania i obsługi panelu sterującego. W ten sposób można dopasować idealnie nie tylko huśtawkę dla dziecka, ale również dla rodziców. Co pozwoli na przyjemniejsze korzystanie z niej wszystkim domownikom.

Czy huśtawki dla dzieci oferowane przez Danex mają dodatkowe funkcje lub elementy?

Huśtawki dla dzieci w ofercie Danex posiadają dodatkowe funkcje i elementy, takie jak karuzele, blaty, regulację wysokości czy odchylenia, zapewniając komfort i wszechstronność.

Jak mogę wybrać odpowiednią huśtawkę dla mojego dziecka w sklepie Danex?

Aby wybrać odpowiednią huśtawkę, zapoznaj się z opisem produktu, uwzględniając wiek dziecka, maksymalną wagę, materiały użyte oraz dodatkowe funkcje. Porównaj produkty, aby znaleźć huśtawkę dopasowaną zarówno do potrzeb dziecka, jak i rodziców.