Marka

Marka

Cena

Cena

  • 135,00 zł - 1 325,00 zł

Dostępność

Dostępność

Nosidełka dla dzieci

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-24 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Nosidełka dla dziecka i niemowlaka - nosidełka ergonomiczne

Nosidełka dla dzieci - perfekcyjne rozwiązanie dla każdego Rodzica

Dzieci uwielbiają przytulać się do swoich rodziców. Czasami jednak ukochana Mama czy Tata muszą wykonać jakieś czynności, gdzie potrzebne są dwie ręce i pewna swoboda ruchów. Czy można przytulać nasze dziecko jednocześnie mieć wolne ręce? Poznajmy nosidło dla dzieci. Przyjrzyjmy się mu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Nosidełka dla niemowląt - jakie wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych rodzajów nosideł dla dzieci. Jak wybrać odpowiednie nosidełko dla niemowlaka, by zapewnić mu bezpieczeństwo i ochronę dla kręgosłupa? Najważniejsze są zalecenia producenta nosidła, który podaje wiek w miesiącach dziecka, dla którego przeznaczony jest dany model. By zapewnić dziecku odpowiednie warunki, nie wolno korzystać z nosidła ani poniżej ani powyżej rekomendowanego wieku. Co więcej, należy także kontrolować wagę dziecka, do której producent wskazuje użytkowanie.

Wybierając nosidełko dla niemowląt należy zwrócić uwagę także na materiał z którego zostało wykonane. Ma to niebagatelne znacznie. Jeśli nosidełko dla dziecka wykonane zostało z wysokiej jakości bawełny, wówczas ani my, ani nasze Maleństwo nie będziemy się pocić podczas użytkowania nosidła.

Nosidełko dla noworodka - na co zwrócić uwagę?

Dziecko w nosidle powinno przybrać pozycję tzw. żabki. Wówczas pozycja jego ciała jest korzystna dla całego kręgosłupa oraz bioder. Przede wszystkim należy rozróżnić nosidło od tzw. wisidła, które może wywołać u naszego dziecka problemy z kręgosłupem oraz biodrami w późniejszym czasie.

Bardzo ważne jest także podparcie główki dziecka w nosidle. Dziecko ma bardzo wiotką głowę, dlatego konieczne jest zapewnienie jej szczególnej ochrony w formie odpowiedniego usztywnienia. Renomowane nosidełka dla dzieci takich marek jak Colibro Honey, Graco, Kinderkraft, Lionelo czy Nuna stanowią gwarancję jakości i dobrego wyboru.

Nosidełko dla dzieci i niemowląt - poznaj różnorodne funkcje

Każde nosidło dla dzieci wysokiej jakości oferuje dla rodziców różnorodne metody noszenia dziecka. Sposób zazwyczaj uzależniony jest przede wszystkim od wieku i wagi dziecka.

Nosidełka dla dzieci wyposażone są także w funkcjonalne i poręczne kieszenie, chowany kapturek w razie deszczu bądź silnego słońca oraz wiatru. Jednym słowem, zadaniem nosidła jest stworzenie komfortowych warunków zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Jak widać, nosidełka dla dzieci to jedno z najbardziej funkcjonalnych elementów wyprawki dziecięcej, podobnie jak wózek czy fotelik samochodowy. Nosidełko dla dziecka pozwala na utrzymanie ciągłej bliskości z naszym ukochanym Maleństwem, jednocześnie gwarantując nam komfort i wygodę. Przekonaj się osobiście. Do dzieła!

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Foteliki obrotowe

Foteliki rowerowe