Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 40,00 zł - 2 199,00 zł

Dostępność

Dostępność

Wnętrze

Podkategorie

 • Łóżeczka

  Drewniane łóżeczka dziecięce - wygodne łóżeczka dla niemowląt

  Łóżeczka dziecięce - zagwarantuj swojemu dziecku zdrowy sen

  Nasze dzieci posiadają niespożyte pokłady energii. Regeneracja sił następuje podczas snu. Tuż po urodzeniu dziecko większość czasu spędza śpiąc. Dlatego właśnie łóżeczko dziecięce to bardzo ważna pozycja całej dziecięcej wyprawki. Czym kierować się podczas wyboru łóżeczka? Jaki rodzaj jest godny uwagi? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

  Łóżeczka dla dzieci - jaki rodzaj wybrać?

  Wybierając łóżeczko dziecięce przede wszystkim musimy kierować się własnymi preferencjami i oczekiwaniami, które kierujemy w stronę produktu. Wybrać możemy:

  • łóżeczko dostawne,
  • łóżeczko drewniane,
  • łóżeczko turystyczne,

  Łóżeczko dostawne będzie wspaniałą opcją jako łóżeczko niemowlęce. Rodzice mogą cały czas spać spokojnie, a gdy Maleństwo płacze nie trzeba wstawać i sprawdzać czy wszystko jest w porządku. Dzięki łóżeczku dostawnemu rodzic leżąc na swoim miejscu może skontrolować stan niemowlaka. Jest to także nieoceniona opcja dla kobiet karmiących piersią. Dzieci potrafią wielokrotnie w nocy domagać się jedzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu Mama oszczędzi sobie wielokrotnego wstawania.

  Drewniane łóżeczka dla dzieci

  Łóżeczko dla dziecka drewniane to najbardziej standardowa opcja. Wyposażone jest w regulowane poziomy wysokości zależne od wieku dziecka. Kiedy nasz maluch potrafi już stawać opuszczą się materac na sam dół. Kiedy umie już samodzielnie i pewnie chodzić, wyjmuje się parę prątków, dzięki czemu dziecko może samodzielnie wchodzić i wychodzić z łóżeczka.

  Łóżeczko dziecięce turystyczne będzie doskonałym wyborem podczas każdego urlopu, pobytu u dziadków czy jakiegokolwiek wyjścia poza dom. Składa się ono do bardzo kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu zmieści się do bagażnika auta bez najmniejszego problemu. Możemy zabrać je ze sobą absolutnie wszędzie.

  Łóżeczka dla niemowląt - Idealne warunki snu dla dziecka

  Prócz doskonale wybranego i dopasowanego łóżeczka, kluczowe znaczenie odgrywa materac oraz pościel dziecięca. Twardość i grubość materaca musi być dostosowana do potrzeb dziecka. Co więcej, poduszki muszą być płaskie i stanowić jedynie otulenie dla główki dziecka. Lekarze specjaliści rekomendują powstrzymanie się od typowych poduszek i "jasiów", do osiągnięcia przez dziecko mniej więcej 2 roku życia. Stanowi to dużą szansę na uniknięcie wad postawy.

  Łóżeczko dla dziecka, to obok wózka czy krzesełka do karmienia to podstawowe wyposażenie domu czy mieszkania dla małego człowieka. Stwórz swojemu Milusińskiemu komfortowe i bezpiecznie warunki snu. Do dzieła!

  Jakie rodzaje łóżeczek dziecięcych oferujecie?

  Oferujemy różne rodzaje łóżeczek, takie jak łóżeczko dostawne, łóżeczko drewniane i łóżeczko turystyczne, które można dostosować do potrzeb rodziców i dziecka.

  Jakie aspekty są ważne przy wyborze materaca i pościeli dla łóżeczka dziecięcego?

  Ważne jest, aby twardość i grubość materaca były dostosowane do potrzeb dziecka, a poduszki były płaskie, stanowiąc jedynie otulenie dla główki dziecka. Lekarze zalecają unikanie typowych poduszek do 2 roku życia.

  Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

  Kojce dziecięce

  Łóżeczka turystyczne

  Łóżeczka dostawne

 • Pościel i kocyki
 • Zabawki
 • Bezpieczeństwo
 • Krzesełka do karmienia

  Krzesełko do karmienia to jedno z udogodnień rodzicielstwa. Ma ono pomóc wygodnie nakarmić dziecko i zabezpieczyć wszystkie powierzchnie przed poplamieniem i uszkodzeniem. Jednocześnie pozwala zadbać o kręgosłup rodziców. Nie musicie karmić malucha na kolanach, wyginając swoje ciało w nienaturalny sposób. Możecie znajdować się naprzeciwko niego, mając kontrolę nad przyjmowanym pokarmem.

  Czy krzesełko do karmienia powinno być regulowane?

  Wiele krzesełek do karmienia ma możliwość regulowania wysokości siedziska. Dzięki temu mebel może rosnąć wraz z dzieckiem. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie mogą być nawet później wykorzystywane jako klasyczne krzesła. Dzięki temu dziecko może korzystać z mebla jeszcze przez wiele lat.

  Jednak nie jest to konieczna cecha krzesełka do karmienia. Szczególnie jeśli rodzicom zależy jedynie na początkowej nauce jedzenia. Wówczas warto zainwestować w te modele, które są wygodniejsze dla maluchów. Może okazać się, że nie mogą być one rozszerzane, ale nadal doskonale spełniają swoje zadanie.

  Krzesełko dla dzieci do karmienia - urozmaicenie posiłków i większa wygoda

  Krzesełko do karmienia do 25 kg to ogromne udogodnienie dla rodziców. Takie meble mogą być wykorzystywane zarówno przez malucha, jak i starsze dziecko. Dzięki niemu można komfortowo karmić swoją pociechę, niezależnie od okoliczności.

  Zazwyczaj karmienie bez krzesełka wymaga pewnej dodatkowej logistyki oraz wyginania ciała. Trzeba ułożyć się w ten sposób, żeby zapewnić dziecku podparcie, jednocześnie widząc jego twarz. Dodatkowo ważne jest tutaj to, żeby maluch nie był zgięty, co mogłoby prowadzić do bólu brzucha. Wymaga to od rodziców pewnych poświęceń.

  Jeśli dziecko jest włożone do krzesełka, rodzic znajduje się naprzeciwko. Dzięki temu nie musi w żaden sposób wyginać swojego ciała, żeby dobrze widzieć twarz malucha. Znacznie poprawia to zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo podczas jedzenia.

  Pozwól swojemu dziecku samodzielnie próbować posiłki w krzesełku do karmienia

  Krzesełko do karmienia dziecka może być również wykorzystywane podczas nauki samodzielnego jedzenia. Ta metoda wymaga od rodziców ogromnej cierpliwości. Bardzo często zdarza się, że wszelkie powierzchnie wokół są brudne. Jednak jest na to sposób.

  Nasze krzesełka do karmienia są wykonane z materiałów, które można łatwo czyścić. Dzięki temu dziecko spokojnie może zająć się posiłkiem, a rodzice nie mają problemu z porządkami. Dodatkowo w bezpiecznych warunkach maluch znacznie chętniej uczy się nowych umiejętności. Warto przetestować ten sposób. Przekonaj się, że krzesełko do karmienia to doskonała inwestycja w bezpieczeństwo i spokój.

  Czy warto wybrać krzesełko do karmienia z regulacją wysokości siedziska?

  Tak, krzesełko z regulowaną wysokością siedziska pozwala na dostosowanie mebla do wzrostu dziecka, a nawet późniejsze wykorzystanie jako klasyczne krzesło, co jest praktyczne i ekonomiczne.

  Jakie są korzyści z korzystania z krzesełka do karmienia dla dziecka i rodziców?

  Krzesełko do karmienia poprawia komfort i bezpieczeństwo podczas jedzenia, pozwala dziecku uczyć się samodzielności, a rodzicom uniknąć niezdrowego wyginania ciała i ułatwia utrzymanie porządku wokół stolika.

  Zobacz również:

  Podstawka do samochodu

  Wózek retro

  Łóżeczko dostawka

 • Meble
 • HIGIENA

Jest 664 produktów.

Pokazano 1-24 z 664 pozycji

Aktywne filtry