Marka

Marka

Cena

Cena

  • 249,00 zł - 1 389,00 zł

Dostępność

Dostępność

Krzesełka do karmienia

Jest 145 produktów.

Pokazano 1-24 z 145 pozycji

Aktywne filtry

Krzesełko do karmienia to jedno z udogodnień rodzicielstwa. Ma ono pomóc wygodnie nakarmić dziecko i zabezpieczyć wszystkie powierzchnie przed poplamieniem i uszkodzeniem. Jednocześnie pozwala zadbać o kręgosłup rodziców. Nie musicie karmić malucha na kolanach, wyginając swoje ciało w nienaturalny sposób. Możecie znajdować się naprzeciwko niego, mając kontrolę nad przyjmowanym pokarmem.

Czy krzesełko do karmienia powinno być regulowane?

Wiele krzesełek do karmienia ma możliwość regulowania wysokości siedziska. Dzięki temu mebel może rosnąć wraz z dzieckiem. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie mogą być nawet później wykorzystywane jako klasyczne krzesła. Dzięki temu dziecko może korzystać z mebla jeszcze przez wiele lat.

Jednak nie jest to konieczna cecha krzesełka do karmienia. Szczególnie jeśli rodzicom zależy jedynie na początkowej nauce jedzenia. Wówczas warto zainwestować w te modele, które są wygodniejsze dla maluchów. Może okazać się, że nie mogą być one rozszerzane, ale nadal doskonale spełniają swoje zadanie.

Krzesełko dla dzieci do karmienia - urozmaicenie posiłków i większa wygoda

Krzesełko do karmienia do 25 kg to ogromne udogodnienie dla rodziców. Takie meble mogą być wykorzystywane zarówno przez malucha, jak i starsze dziecko. Dzięki niemu można komfortowo karmić swoją pociechę, niezależnie od okoliczności.

Zazwyczaj karmienie bez krzesełka wymaga pewnej dodatkowej logistyki oraz wyginania ciała. Trzeba ułożyć się w ten sposób, żeby zapewnić dziecku podparcie, jednocześnie widząc jego twarz. Dodatkowo ważne jest tutaj to, żeby maluch nie był zgięty, co mogłoby prowadzić do bólu brzucha. Wymaga to od rodziców pewnych poświęceń.

Jeśli dziecko jest włożone do krzesełka, rodzic znajduje się naprzeciwko. Dzięki temu nie musi w żaden sposób wyginać swojego ciała, żeby dobrze widzieć twarz malucha. Znacznie poprawia to zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo podczas jedzenia.

Pozwól swojemu dziecku samodzielnie próbować posiłki w krzesełku do karmienia

Krzesełko do karmienia dziecka może być również wykorzystywane podczas nauki samodzielnego jedzenia. Ta metoda wymaga od rodziców ogromnej cierpliwości. Bardzo często zdarza się, że wszelkie powierzchnie wokół są brudne. Jednak jest na to sposób.

Nasze krzesełka do karmienia są wykonane z materiałów, które można łatwo czyścić. Dzięki temu dziecko spokojnie może zająć się posiłkiem, a rodzice nie mają problemu z porządkami. Dodatkowo w bezpiecznych warunkach maluch znacznie chętniej uczy się nowych umiejętności. Warto przetestować ten sposób. Przekonaj się, że krzesełko do karmienia to doskonała inwestycja w bezpieczeństwo i spokój.

Czy warto wybrać krzesełko do karmienia z regulacją wysokości siedziska?

Tak, krzesełko z regulowaną wysokością siedziska pozwala na dostosowanie mebla do wzrostu dziecka, a nawet późniejsze wykorzystanie jako klasyczne krzesło, co jest praktyczne i ekonomiczne.

Jakie są korzyści z korzystania z krzesełka do karmienia dla dziecka i rodziców?

Krzesełko do karmienia poprawia komfort i bezpieczeństwo podczas jedzenia, pozwala dziecku uczyć się samodzielności, a rodzicom uniknąć niezdrowego wyginania ciała i ułatwia utrzymanie porządku wokół stolika.

Zobacz również:

Podstawka do samochodu

Wózek retro

Łóżeczko dostawka