ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ranking wózków do samolotu. Te modele najlepiej sprawdzą się w podróży!

Wybierając się na wakacje z dzieckiem, masz możliwość zabrania ze sobą wózka – i to jako bagażu podręcznego! Niestety nie wszystkie modele pojazdów dla dzieci będą akceptowane przez linie lotnicze. Jeśli wózek nie spełni wymagań dotyczących wymiarów i wagi, to trafi on do luku bagażowego. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, sprawdź nasz ranking wózków do samolotu. Są one poręczne, lekkie, a kiedy pojawia się potrzeba, rozkładają się w kilka sekund.

Cybex New Libelle – nowoczesny wózek do wożenia dzieci

Cybex New Libelle to lekki, kompaktowy i składany wózek dziecięcy, który idealnie nadaje się do podróży samolotem. Jego zaletą jest szybkie i niezwykle intuicyjne składanie oraz rozkładanie. Wystarczy użyć jednej ręki, by Libelle zamienił się w kostkę, którą możesz zabrać ze sobą do samolotu. To, co wyróżnia ten model oferowany przez Cybex, to regulowany daszek chroniący przed letnim słońcem i solidna konstrukcja, dzięki której pokonasz nawet najbardziej wymagającą trasę. Jeśli wybierasz się do słonecznej Sycylii lub planujesz podróż po egzotycznej Tajlandii, to Cybex New Libelle powinien zajmować pierwsze miejsce na liście rzeczy do spakowania. Bezpieczeństwo Twojego dziecka to podstawa, dlatego zadbaj o nie z odpowiednim wózkiem do wożenia dzieci.

Cavoe Ideo, czyli lekki, elegancki wózek do wożenia dzieci

Cavoe Ideo to innowacyjny wózek, który został zaprojektowany z myślą o podróżach lotniczych. Niewielkie rozmiary, lekkość i łatwość składania to tylko niektóre z wielu cech, które z pewnością przekonają Cię do zakupu tego modelu. Cavoe Ideo oferuje dodatkowo możliwość zamocowania fotelika samochodowego, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla podróżujących rodzin – szczególnie tych, którzy chcą odbyć lot w bezpieczny sposób. Wygodne siedzenie i amortyzacja zapewniają komfort dziecku nawet podczas dłuższych podróży.

Cavoe Ideo został stworzony z myślą o dzieciach, które potrzebują wyjątkowej wygody, aby chętnie usiąść w wózku. Model ten składa się z miękkiego siedzenia i dopracowanej amortyzacji, która pozwala na sprawne przemieszczanie się po lotnisku, parku, a nawet urokliwych alejkach, które z pewnością zwiedzicie na wakacjach. Do całości dodane zostały pasy bezpieczeństwa, które bez większej trudności dopasujesz do wymiarów maluszka.

Komfort dziecka jest priorytetem dla Cavoe Ideo. Wygodne siedzenie i amortyzacja zapewniają dziecku komfort nawet podczas dłuższych podróży. Siedzisko wózka jest miękkie i wyściełane, a pasy bezpieczeństwa można łatwo dostosować do rozmiaru dziecka. Dodatkowo, regulowany daszek chroni malucha przed słońcem, wiatrem i drobnymi opadami. Wszystko to sprawia, że Cavoe Ideo jest wózkiem idealnym na wakacje i podróż samolotem.

Easywalker Jackey – postaw na gatunkowy wózek dla dzieci

Easywalker Jackey

Easywalker Jackey to kolejny model, który warto poznać bliżej przed podróżą w odległe miejsce. Jego innowacyjna konstrukcja umożliwia składanie jedną ręką – bez konieczności martwienia się, co zrobić z dzieckiem trzymanym na rękach. Wózek Easywalker Jackey jest również wyposażony w regulowany daszek z osłoną UV, by nawet podróż do Azji była bezpieczna pod każdym kątem. Solidna rama i amortyzacja gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas podróży.

Decydując się na Easywalker Jackey, stawiasz na wygodne manewrowanie. Model ten jest łatwy do prowadzenia i manewrowania, nawet w tłocznych miejscach czy wąskich przestrzeniach, na przykład podczas odprawy na lotnisku. Dzięki skrętnym kołom, wózek jest zwrotny i łatwo dostosowuje się do różnych warunków terenowych, dzięki czemu spacerowanie po kamiennych ulicach, wąskich chodnikach lub piaszczystych deptakach będzie dla Ciebie przyjemnością.