Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY

8029448084627

Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY
search
  • Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY
  • Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY
  • Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY
  • Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY
  • Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY
1 245,00 zł
Rata 0% 124.50 zł x 10 rat oblicz rate
Ostatnie sztuki w magazynie
Dostawa gratis / Wysyłka 24h

TOWAR Z EKSPOZYCJI SKLEPOWEJ

Warianty kolorów

Ilość

Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY

Inglesina Now - Lekki wózek spacerowy | SNAP GREY

 

Zapytaj eksperta:


Nie da się zaprzeczyć, że warzywa z własnego ogródka smakują najlepiej, ale mimo to dla wielu rodzin korzyści płynące z życia w mieście stanowią o przewadze nad mieszkaniem poza nim. Jeśli czujesz, że miejski styl życia to Twoja bajka i lubisz być blisko miejsc, w których tętni życie, musisz również wiedzieć, że miasto rządzi się swoimi prawami. Jego infrastruktura jest bardziej przyjazna rodzinnym spotkaniom na mieście, dlatego podróżowanie z niemowlakiem często nie jest przerastającym rodzica wyzwaniem a z typowo miejskim, lekkim wózkiem spacerowym jest to jeszcze łatwiejsze.


Inglesina Now to wózek, dla którego liczy się tu i teraz - jego rewelacyjny system składania jest przygotowany na spontaniczność. Rozłożone oparcie, opuszczona budka przeciwsłoneczna czy nierówno ustawione koła to żadna przeszkoda do złożenia tego lekkiego i poręcznego wózka spacerowego. W tworzeniu Inglesina Now ujęto wszystkie cechy, które sprzyjają miejskim wypadom - wózek spacerowy posiada największą możliwą funkcjonalność, przy jednocześnie maksymalnie ograniczonej wadze. Przestronne siedzisko spacerowe jest przystosowane do 22 kilogramowego obciążenia, czyli przewiezie niejednego czterolatka. Całość pokryto wyselekcjonowanymi tkaninami, które są idealnym odwzorowaniem włoskiego stylu.

Budka przeciwsłoneczna

Inglesina Now z rozszerzaną budką to wózek na każdą pogodę - osłoni przed słońcem, a także ochroni przed deszczem i wiatrem. Okienko podglądowe w budce pozwala rodzicowi złapać kontakt z dzieckiem w wózku.

Pozycja leżąca

Wózek spacerowy umożliwia rozłożenie oparcia do pozycji leżącej, zachęcając tym samym maluszka do drzemki. Dobre i komfortowe ułożenie dziecka w spacerówce pozwoli mu spać spokojnie a szumy i śpiewy ptaków będą dla niego relaksującą melodią.

Przestronne siedzisko z pałąkiem

Siedzisko spacerowe wózka daje maluchowi więcej swobody, a tym samym pałąk i pasy pozwalają dbać o jego bezpieczeństwo. Jest miękkie, zostało obszyte wysokogatunkowymi tkaninami, dzięki czemu dziecku będzie wygodnie. Maksymalny udźwig wynosi 22 kg, dlatego bez problemu przewiezie przeciętnego 4-latka.

Inteligentny system składania

Lekki, kompaktowy, składany w kilka sekund - taki wózek spacerowy to prawdziwy skarb. Inglesina Now oferuje wszystkie te cechy, dlatego jest tak prosta w obsłudze zarówno w trakcie spaceru, jak i przy transportowaniu oraz przechowywaniu. System składania wózka umożliwia złożenie niezależnie od pozycji, w jakiej w danej chwili jest używana spacerówka - rozłożona budka, oparcie w pozycji leżącej - nieważne. Liczysz się Ty i Twoje potrzeby.

Z koła wjeżdżam

Wymiary wózka pozwalają na sprawne przejeżdżanie w standardowych przejściach, których szerokość zazwyczaj wynosi co najmniej 51 cm. Biorąc pod uwagę wielkość spotykanych na co dzień bagażników samochodowych, zapakowanie wózka do któregokolwiek z nich również nie będzie problemem.


Wymiary (szer. x dł. x wys.) - 
51 x 87 x 110 cm

Wymiary po złożeniu (szer. x dł. x wys.) - 51 x 31 x 60 cm

Maksymalna waga dziecka - 22 kg

Waga wózka - 7,2 kg

4599-94538

Wysyłka nawet w 24h

Wykonane z najlepszych materiałów

14 dni na zwrot

Na wszystkie zamówienia

Gwarancja satysfakcji

Dedykowane wsparcie