Cybex Sirona G - Fotelik samochodowy 61-105 CM | siedzisko | PLUS LAVA GREY

4063846431755

Cybex Sirona G - Fotelik samochodowy 61-105 CM | siedzisko | PLUS LAVA GREY
search
  • Cybex Sirona G - Fotelik samochodowy 61-105 CM | siedzisko | PLUS LAVA GREY
  • Cybex Sirona G - Fotelik samochodowy 61-105 CM | siedzisko | PLUS LAVA GREY
1 249,00 zł
Rata 0% 124.90 zł x 10 rat oblicz rate
Produkt dostępny
Dostawa gratis / Wysyłka 3 dni

Warianty kolorów

Ilość

Cybex Sirona G - Fotelik samochodowy 61-105 CM | siedzisko | PLUS LAVA GREY

Cybex Sirona G - Fotelik samochodowy 61-105 CM | siedzisko | PLUS LAVA GREY

 

Zapytaj eksperta:

Fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy zaprojektowany z myślą o ochronie. Zapewnia o 50% wyższy poziom bezpieczeństwa¹. Sirona G i-Size obraca się w 360°, dzięki czemu znacznie upraszcza wsiadanie. Zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym i wentylacja all-round chronią dziecko i dbają, by podróżowało w komfortowych warunkach.

SPECYFIKACJE:
Przedział wiekowy: Od ok. 3 miesięcy do 4 lat (od narodzin z wkładką dla noworodka)

Wzrost dziecka: 61–105 cm (od 40 cm z wkładką dla noworodka)
Waga dziecka: Maks. 19 kg
Rozporządzenie, w oparciu o które wydano aprobatę: UN R129/03

Wygodna ochrona 360°

Czas na podróże tyłem do kierunku jazdy dzięki fotelikowi samochodowemu CYBEX Sirona G i-Size, który zapewnia Twojemu dziecku nawet o 50% wyższy poziom bezpieczeństwa¹. Innowacyjna rotacja w 360° sprawia, że wsiadanie i wysiadanie przebiega dla rodziców znacznie łatwiej, ponieważ dziecko jest ustawione w dużo wygodniejszej dla nich pozycji. Już w samochodzie dziecku będzie przyjemnie i komfortowo bez względu na pogodę, a to za sprawią systemu wentylacji all-round ze specjalną siateczkową tkaniną sześciokrotnie zwiększającą oddychalność materiału². Sprytnie zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym zapewnia ulepszoną, wzmocnioną ochronę w przypadku kolizji bocznych. Baza, którą masz do fotelika Cloud G i-Size – jako część rodziny systemów modułowych G – idealnie pasuje do fotelika. Chroni dziecko przez pierwsze cztery lata jego życia.


Instrukcja pielęgnacji:
Pokrycia materiałowe można prać w pralce w temperaturze 30°C

Nawet o 50% większe bezpieczeństwo

Masz obowiązek podróżować z dzieckiem zwróconym tyłem do kierunku jazdy do momentu, aż ukończy 15. miesiąc życia. Fotelik Sirona G i-Size zapewnia nawet o 50% większe bezpieczeństwo podczas podróży w pozycji tyłem do kierunku jazdy¹. W przypadku zderzenia czołowego ciało dziecka zostaje dociśnięte do wyściełanej skorupy fotelika samochodowego, ograniczając ruch i siły oddziałujące na szyję dziecka. To bezpieczna pozycja, którą dziecko może zachować do 4. roku życia.

Łatwe wsiadanie i wysiadanie

Innowacyjny mechanizm obrotowy 360° znacząco ułatwia ułożenie dziecka w prawidłowej pozycji podczas wsiadania i wysiadania samochodu – nawet gdy fotelik jest odchylony. Fotelik możesz obracać jedną ręką. To dużo szybsze rozwiązanie, które wyjdzie też na zdrowie Twoim plecom.

Jedna baza – dwa foteliki: zaprojektowane tak, by wystarczyć na pierwsze 4 lata życia

Cloud G i-Size i Sirona G i-Size – jako część rodziny systemów modułowych G – pasują do Bazy G. Kiedy dziecko wyrośnie z fotelika samochodowego dla niemowląt, fotelik Sirona G i-Size można jednym kliknięciem zamontować w tej samej bazie. Dzięki mocowaniom ISOFIX to przyjazne w obsłudze i bezpieczne rozwiązanie do użytku podczas pierwszych czterech lat życia dziecka.

Optymalna przewiewność

System wentylacji all-round stwarza Twojemu dziecku idealne warunki do podróżowania. Produkty z naszej linii Plus mają specjalnie zaprojektowaną siateczkę, która jest sześć razy bardziej oddychająca niż konwencjonalne materiały. Dzięki temu podróże w upalne dni przebiegają lżej.

Ochrona boczna

Udoskonalony, zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym w połączeniu ze skorupą pochłaniającą energię i specjalnie zaprojektowanym zagłówkiem zapewnia dziecku wyższy poziom ochrony w przypadku kolizji bocznej. Dzięki temu podczas każdej podróży jest bezpieczniejsze.

Zawsze w wygodnej pozycji

Zawsze znajdziesz wygodną pozycję dla dziecka dzięki pięciu różnym ustawieniom odchylenia, zarówno dla pozycji przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Zaprojektowano je tak, aby ułatwiać ustawienie fotelika pod prawidłowym kątem.

Rośnie wraz z dzieckiem do 4. roku życia

Dzięki zagłówkowi z regulacją wysokości łatwiej jest dotrzymać kroku rosnącemu dziecku. Wiesz, że ułożysz je w prawidłowej pozycji, tak by było bezpieczne i czuło się niezwykle komfortowo.

Prosty montaż i zakotwiczenie

Noga stabilizująca zwiększa poziom stabilności i bezpieczeństwa w samochodzie, ponieważ zapobiega obracaniu się do przodu w razie wypadku. Podobne działanie mają wygodne zapięcia ISOFIX, które łączą bazę bezpośrednio z podwoziem samochodu.

Łatwe wsiadanie

Sprytnie zaprojektowane uchwyty na pasek eliminują ryzyko, że dziecko przypadkowo usiądzie na pasach bezpieczeństwa podczas wkładania go do fotelika samochodowego. Dzięki temu cały proces przebiega dla rodziców szybciej i łatwiej.

Co znajduje się w zestawie?

  • Fotelik samochodowy dla małego dziecka Sirona G i-Size (samo siedzisko)
  • Przewodnik użytkownika (skrócona instrukcja obsługi i dostęp do cyfrowego przewodnika)
057F-39729053

Wysyłka nawet w 24h

Wykonane z najlepszych materiałów

14 dni na zwrot

Na wszystkie zamówienia

Gwarancja satysfakcji

Dedykowane wsparcie