Concord iKoal i-Size- Składany fotelik samochodowy 15-36 KG | DARK GRASS

8420421082379

Concord iKoal i-Size- Składany fotelik samochodowy 15-36 KG | DARK GRASS
search
  • Concord iKoal i-Size- Składany fotelik samochodowy 15-36 KG | DARK GRASS
999,00 zł
Rata 0% 99.90 zł x 10 rat oblicz rate
Dostawa gratis / Wysyłka 3 dni

Warianty kolorów

Ilość

Concord iKoal i-Size- Składany fotelik samochodowy 15-36 KG | DARK GRASS

Concord iKoal i-Size- Składany fotelik samochodowy 15-36 KG | DARK GRASS

 

Zapytaj eksperta:

Concord iKoal to fotelik samochodowy dla starszych dzieci, które osiągnęły wzrost 100 cm i wiek 3,5 roku. Fotelik jest montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą isofix (dziecko zapinane jest już pasem samochodowym, 3 punktowym). Jeśli samochód nie posiada systemu isofix złącza w foteliku można wsunąć i wykorzystać tylko pas samochodowy. Innowacyjną cechą tego fotelika jest możliwość złożenia go do kompaktowych rozmiarów. Te rozmiary umożliwiają zabranie fotelika na pokład samolotu jako bagaż podręczny, jednak z powodu różnych wymogów wymiarowych polecamy skontaktować się z wybraną linią lotniczą, żeby upewnić się co do możliwości zabrania go na pokład.

Regulacja zagłówka

Concord iKoal dopasowuje się do wzrostu dziecka dzięki 7stopniowej regulacji zagłówka. Regulacja jest płynna i pozwala dostosować się do wzrostu dziecka w zakresie 100-150cm.

Szerokie siedzisko oraz oparcie

Wygodne siedzisko fotelika iKoal to gwarancja komfortowych podróży. Oparcie siedziska posiada też optymalną szerokość na ramiona dziecka.

Wysuwany isofix

Fotelik został wyposażony w system isofix, dzięki któremu fotelik zyskuje stabilizację w samochodzie na przykład wtedy, gdy jedziemy gdzieś bez dziecka, wtedy fotelik nie przemieszcza się podczas jazdy.

Składana konstrukcja

Fotelik składa się do kompaktowych rozmiarów : 52 x 53 x 27 cm. To wymiary spełniające wymogi bagaży podręcznego w wybranych liniach lotniczych. Ten fotelik to doskonały towarzysz każdej podróży.

Z torbą podróżną

W zestawie dołączona jest torba podróżna na fotelik IKoal. Dzięki temu nawet jeśli przewozimy fotelik z punktu A do punktu B nie zostanie on zarysowany lub zabrudzony.

Oddychająca konstrukcja

Fotelik iKoal posiada konstrukcję z otworami wentylacyjnymi, to ma duże znaczenie zwłaszcza podczas podróży latem, kiedy wysokie temperatury mogą odcisnąć piętno na komforcie dziecka. Im więcej możliwości cyrkulacji powietrza w foteliku tym bardziej komfortowa jazda.

Waga: 6 kg

Wymiary: 42 x 36 x 64-80 cm

Przedział wzrostu dziecka 100-150 cm

i-Size: TAK

1AB0-6981F11

Wysyłka nawet w 24h

Wykonane z najlepszych materiałów

14 dni na zwrot

Na wszystkie zamówienia

Gwarancja satysfakcji

Dedykowane wsparcie